Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 20.12.2013 19:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Richard Brabec

Když čtu životopis toho pána, nemohu se ubránit dojmu, že hnutí ANO na funkci zahradníka nominovalo kozla.

chteji je uplne ze stejneho duvodu

jako ostatni ministerstva, kde se rozhoduje o velkych penezich, politicky nekorektne: aby mohly nerusene krast. Politicky korektne: aby mohly privatizovat cinnosti, ktere stat vykonava neefektivne a pridelovat statni zakazky a dotace tam, kde pro ne bude politicka shoda. A to jak na prijemcich dotaci, tak na jejich vysi i na tom, ze pokud se prijde na neefiktivni nebo nezakonne utraceni penez, tak si o tom danovy poplatnik mozna precte v nejakem zbytecnem rozhodnuti NKU, ale to je asi tak vsechno.Stejne jako predtim to delaly ODS, CSSD, TOP, KDU, US, Zeleni atd.Vsechny politicke strany zivotnimu prostredi zatim prospely stejne jako magneticke naramky v boji proti rakovine.

Ale kdeže,

já myslím, že se pane Charváte mýlíte. Určitě jde o principy a vámi zmiňované důvody v tom jistě nehrají žádnou, ale opravdu žádnou roli … (;-). BTW: bude velmi zajímavé sledovat, jak se v této věci nakonec zachová Slávek Sobotka a jak zareaguje na výzvu těch, kteří jej v klíčových momentech podpořili.