Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 28.4.2014 12:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
tajnosti

Už je načase přestat s nesmyselným odpočítaváním kolik dní, kdo a co v ČR tají. Je totiž jasné, že většina něco tají a výzvy které zbytečně zabírají místo na webu to nevyřeší. K

Léko-soudruhovia z ŠtB jste bdělí

ale "bdít" jste měli dřív a měli jste zabránit prozrazení toho že Živitel vašeho plátku pan Babiš je ŠtBák Bureš .Že jste takové věci nechtěli po Babišovi ???

To obecný neduh

Obvykle bludný kruh svého života neznají ani sami aktéři. Pryč ta doba, kdy člověk večer usedal či poklekal, aby den uzavřel. Zhodnotil. Později deníky či korespondence. Potom už jen útěk. Záchrana v těle, které bývá moudřejší ducha, neb má delší zkušenost. Potlačené se prosadí nejen bradavicemi a bolestí páteře - charakteru. Bránící se chápu, nejsou připraveni, nestačí na sociální rozměr své osobnosti. Ukázali by Achilovo paty. Mýlí se, etologie mužů sdílenou slabost respektuje. "TENTOKRÁT NEZVORAT" může i na bilbord. Ale jeden musí být chlap, nebát se pojemovat past, pokud ji v tazateli vidí. Ale nebýt sám pastí. Politik není poštmistrová, ale i u ní chceme vědět, kdo má v ruce náš dopis a čte adresu. Natož kdo spolurozhoduje, že naši vojáci půjdou tam a tam, a zda se vrátí, či nic. Ale možná je tam jen komorníkem, žehlit noviny může kdokoliv.

A není to teď již jedno?

A není to teď již jedno?

Myslím si, že to není jedno.

Myslím si, že to není jedno. Asi má co skrývat. Větší sestava zmetků na Zmetkohradě nebyla ani za Amnestiklause.

co se vám nelíbí ?

Ukázkový ciferník, použitelný na obálku jakéhokoliv románu o podsvětí. Že ten má co skrývat? Vždyť je úplně jasný, životopis by to jen kazil.  A ten na portrétu - dobrácký podhled, náznak milounkého úsměvu. Svatý ze špatného votivního obrázku pro senilní.   Nechat se takto vyfotit je (doufám) příznak brzkého konce.