Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 22.9.2013 8:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kauza Putna

Oceňuju, že alespoň jeden z kandidátů na rektora nemá problém nazvat realitu - tedy to, že vedení UK v této kauze selhalo a opatrnicky ustoupilo moci.

UK zaměstnává zvrhlíka Houdu

Jakou prestiž má instituce, která považuje za vhodné zaměstnávat podobné zrůdy?

komplex?

Netrpíte nějakou obsesí z pana Houdy? Snad by pomohla studená sprcha a froté ručníky. Pokud je to akutní, tak možná tohle: http://www.plbohnice.cz/home3/cz 

Orwelismus v praxi

Univerzita má obrovský potenciál spoluurčovat kulturní i společenský život v celé zemi. ......... Všimněte si že absoloventi FF UK jsou všude tam kde se prosazují další a další výhody pro menšiny a pak v mediích kde je tento protibílý rasismus potřeba nejak obhájit.Měl jsem "tu čest" mluvit v praxi s nekolika jejich absoloventy a nestačil jsem se divit jejich jednoduchému uvažování a neschopnosti argumentovat. Jsou také dokonale indoktorovaní rusofobií.

Propagace v zahranici

Co je to EAIA v Istanbulu? Me by spis zajimalo, kolik zvanym pradnasek maji lide z UK na akcich typu APS (American Physical Society) March Meeting neboDPG (Deutsche Physikalische Gesellschaft) Spring Meeting. To jsou (ve fyzice) akce, na ktere jezdi lide z celeho sveta (obe mivaji 5000-8000 ucastniku) - predevsim mladi. Tam lze ziskavat postdoky, ale i PhD studenty. Soucasti obou techto akci je nekolikadenni trh pracovnich prilezitosti (job fair), ktery venovan prave prezentaci universit a shaneni mladych spolupracovniku. Bohuzel mam pocit, ze povedomi o techto akcich je na UK velmi male.Nazor, ze UK muze byt vyzkumnou universitou rozumne urovne, pokud se zameri na ceske PhD studety, je podle me mylny. Bohuzel, jsem u zadneho z kandidatu nezaznamenal snahu o zjednoduseni zamestanavani PhD studentu, zvlaste ze zemi mimo EU. (Zvlastni vztah UK k cizincum byl jiz diskutovan pod predchozim clankem o volbe rektora.)