Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 10.9.2013 21:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Lidová pověra, že rakovina je zvenku

Ovšemže také je prostředím, ale to lze kompenzovat, modifikovat. Kdo nemá na čističku vzduchu, může mít doma rostliny a hlavně vyloučit další zátěže. Odpařující se plastik koberce, residua pracích prášků v textilu, nadbytečná kosmetika... Když narvete do těla technické hormony (dívky a dámy rovnou, ostatní okruhem, co z toho močí vyloučeno se dostane do krajiny a tak i pitné vody). Technické se neodbourávají, ani v moři, to výrobce v letáku nesděluje. Ale co by to bylo mít už 14 let a nebrat (ilegálně) HA, koupené od překupníka, takže bez návodu, jen podle rad na internetu, obvykle hloupých. Stejně tabák a  líh jako na Hradě, a i něco tvrdšího, inu zkušeností třeba. Ale marketing umí, prášky jsou lék, proč si ho neužít. Plísně z klimošky, má ji každý, šoféra, co ji vezme jednou měsíčně do servisu, už málokdo. Navíc v česku ji nečistí, jen zabijí bakterie a tak i zápach.  Atd, atp, ale za rakovinu mohou ti druzí, ne my, ani svým bujením nároků, požadavků, potřeb. To potom tělo nádorem jen vyjadřuje, čím mysl naplněna. Město potřebuje autoritu, tedy ne volené chcípáčky, které korupčníci volebním sponsoringem nastrčili, ale rozhodné odhodlané, kteří klidně dopravu odkloní, omezí, natož fabriku i s fabričkama.

Autor je poblitolog

a to říká vše.... ti zejména před volbami se rojí , vědí vše , rozumí všemu a kecají o všem.Jinak konstatuji, že článek zásadním ideovým způsobem  rozvíji  "Teorii světového vědeckého fekalismu" . http://www.logix.cz/michal/humornik/fekal.xp Dík.....soudruh Engels by se mohl od vás učit