Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 4.4.2013 18:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Vybral jsem si větu z autorova článku

cituji: "Jedině snad zarazí na konzervativce poněkud vysoký výskyt prvků bulváru".Mohu sázet autorovy věty a citace dál jako řeďkvičky. Ale ... Houda je nicka. Hloupý a žvanivý plkal. Pindal bez invence, hlupák za frázemi.Kritika layoutu? To si snad soudruh Houda dělá legraci! Bulvár je nejvyšší známkou webového layoutu! Bulvár musí dokázat  přinutit čtenáře číst bezobsažné plky, tzn. pracuje s efektem prvního vtažení informace čtenáře k článku. Je to dobře nebo špatně? Je to jednoznačně dobře. Je to přesně to, co Lékově ezinu chybí. A Hájkův ezin má obsah, na rozdíl od Houdových keců.Lékův ezin má kvanta informací bez vodítka, myšlenky, je pln manipulace, vyzvedává idioty jako Houda a Charvát před obsažnými a uvážlivými články Macka a toho chlapíka, který píše o EU, hledat to nebudu ...PH ezin není zatím nijak dobrý. Opírá se o kontaktní klišé červená-černá-bílá ... Je ale tisíckrát graficky a obsahově lepší a také naznačená cesta má určitý směr, rozhodně lepší než humus Česká pozice. Česká pozice je beztvarý rozplihlý neútvar, který nemá nic z kvalitního ezinu. Vážně. Postaví-li svůj facelift na Charvátovi nebo Houdovi, svědčí  o Lékovi jako o neprofesionálovi, který se snaží plácat ezin pro svobodné čtenáře. Vážně? Svobodnému čtenáři bych si nikdy nedovolil předkládat sračky Houdy a Charváta nebo Kalenského.  

Klaus potřeboval šaška

a našel ho v Hájkovi. Je to jak v tom filmu "hoďte na něj síť, dyť je blbej"..

Bércové vředy se flastrovaly černou páchnoucí mastí

Možná jen kolem, byl jsem dítko a otevřené nohy jsem moc neprohlížel. Škoda, mohl jsem si svoje podobně geneticky handicapované lépe šetřit. Školitel "nových estébáků" "nových mladých komunistů" podle p.Žáka v slušovickém thinktanku p. Čuby ( moravská centrála Stb) již vývojově proliteroval na Hrad, neb i p.Zeman byl ovšemže dříve mladým nadšeným a motivovaným členem strany revoluční. Sem by slušel argotový výraz, jež si vlastenec sám doplní, podle své společenské vrstvy a jejího slovníku. Jiní méně klidní ovšem reagují podobně. Vztah bulváru a pravice je zpracován  v kněhách dostatečně. Podobně personalizace politiky, hájkofci, zemanofci, paroubkofci, trhovci. Internet mužů kromě délky jisté části mužského těla řeší i další náplň mužství, generace co přežila potraty, překonala antikoncepci, ustála stav jedináčka bez drog, se táže, co s životem. Jen šoping, TV,  je spíše dámské řešení, je to generace motivovaná, aktivní. A někdo ji osloví, balagan marketingové demokracie asi těžko. Sem druhý argotový termín, to není moje nutkavost, to je jen potřeba jadrně stvrdit řečené.

Taky pěknej

KONTRAŠTRÓM