Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 21.1.2013 16:37
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pro občany:

Už si konečně uvědomte,  že spravedlnost není slepá,  jen podle Ústavy jí mohou být z nejvyšší moci úřední odebrány váhy! Když není spravedlnost úřední, je potřeba vytvořit spravedlnost veřejnou, která bohužel po staletí funguje s pravidlem oko za oko, zub za zub. Co tedy s Klausem?

Zdravím, hezké a trefné

Zdravím, hezké a trefné desatero/jedenáctero. Náhled soudce Kamila Kydalky:http://www.novinky.cz/domaci/290857-amnestie-porusila-rovnost-lidi-pred-soudem-mini-soudce-kydalka.htmlSuď bůh, co mu za to řekl/řekne Sváček:-)

Ryba smrdí od hlavy

Přesně takhle funguje naše země. Dokonalá chobotnice z hradu přes parlament po státní správu. Už nemám žádné naděje, že se tu chobotnici podaří rozsekat. 

Všiml jsem si

že pan Schwarzenberk začal významně inzerovat na ČP.

Ten Klaus zkrátka Českou pozici nečte, jinak

by ty sviňárny nedělal.Jsem si téměř jistý, že ten senilní dědek na internet vůbec nechodí a ani ho dokonce neumí otevřít - nemá mu mj. totiž co dát, všechnu moudrost světa má přece Starej Procházka ve své telecí hlavě.Takže jeho kváky o zřetelnosti a čistotě amnestie mu věřím - on si totiž neumí najít reálné informace o tom, co způsobil a co si myslí národ - jeho osobním internetem jsou Jakl, Hájek a další hradní slouhové, kteří ovšem kromě slouhovství se svým pánečkem cvičí dle libosti.

Potom je tu ovšem ještě druhá možnost

Na poslední chvíli splnit úkoly zadané, za něž již byla vyplacena odměna.Ruská mafie je neúprosná.

2013 - nejhoršší rok od roku 1989.

Občan by si už měl zapamatovat, co pro něj  "udělal" Václav Klaus a vláda s Petrem Nečasem.  Zeman do této kamarily patří také. Máme zatraceně špatnou paměť - toto bylo poslední varování.

Pro autora

Super článek.  Velice mě pobavil, i když je toto desetero +1 vlastně k pláči.Ještě jednou díky.

a dvanacte pro volice

-pamatuj, ze v Cesku ani tato pravidla nakonec platit nemusi..., kez by.                 VOL i t        KARLA

Ještě by to chtělo nějaké desatero pro utorský kolektiv na České pozici. 1.) Nebudeme lhát za cizí peníze 2.) Nebudeme označovat bulvární články za investigativní 3.) Nebudeme mluvit česky a myslet maďarsky anebo německy 4.) Nebudeme zaměstnávat pankáče, ale novináře 5.) Nebudeme v chatu tolerovat přehnaně ambiciózní, anonymní klepny 6.) Nebudeme přispívat do diskuze o půlnoci pod vlivem THC 7.) Nebudeme v diskuzi šikanovat české vlastence z pozice páté kolony 8.) Nebudeme vysvětlovat složité principy pomocí židovských vtipů 9.) Nebudeme agresivní jen proto, že s námi nikdo z VIP politiků nemluví 10.) Nebudeme si na českou pozici jen hrát, je to občanské status quo

....

po dlouhé době jsem se na ČP trochu usmál. Dobře sepsánodoplním 11) ať to je fifty-fifty11) pachatel musí být zmínět nejpozději v druhém odstavci článku

A musí

A musí jím být Václav Klaus...

:)

Hezky napsáno!

Opravdu jsem se zasmál. Díky.

Ducar, Ducar,

proč tam dával tu šestku. Nebo to měl být osobní závazek ?

Pokládáte mi velmi těžkou otázku, gringo, ale nabídnu vám odpověď.¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ Víte, co je to blankvers? Nerýmovaný, melodický verš, poetická próza, svým způsobem lze říci, že každá dobrá próza obsahuje i poezii (což neplatí naopak, protože básníci jsou jen hloupí a nadržení estéti). Blankvers je jazykem anglické literatury, divadelní mluvy Williama Shakespeara anebo českého epoetika Julia Zeyera, jedná se o velmi komplikované nadání pro jazykovou syntaxi… pokud se s tím z nějakých nepochopitelných důvodů nenarodíte přímo, i ten dětský vřískot v kolíbce pak může přitahovat skřivany na parapet. Navedu vás k pochopení blankversu poukazem na několik křížových podobností v mém textu, nejedná se o banální koncovky řádků, nýbrž  jakési přirozené slovní podmnožiny, vhodné pro napodobení slavičího zpěvu, trylkování: ..................................... Nebudeme lhát – nebudeme si hrát označovat – tolerovat – vysvětlovat zaměstnávat – přispívat – šikanovat investigativní – anonymní – agresivní bulvární – ambiciózní složité principy – nikdo z víajpí v diskuzi šikanovat – na českou pozici jen hrát na České pozici – o půlnoci pod vlivem téhácé – české vlastence klepny – kolony desatero pro autorský – principy pomocí židovských Ještě by to chtělo – občanské status quo ..................................... A tím se dostáváme k zodpovězení vaší původní otázky, gringo: „1.) lhát za cizí peníze – 6.) přispívat do diskuze“ … je prostě jen jedním ze supraobkročných křížových rýmů. Motorem tvorby mých textů je melodie a rytmus prozaického slova – blankvers, málokdy se soustředím na obsah svého sdělení, gringo, protože mám tak vysoké IQ, že i ten největší nesmysl v mém podání nějaký zbytkový logický význam vždycky má.