Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 20.1.2013 16:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Já jsem byl velice nepříjemně

Já jsem byl velice nepříjemně překvapen chatrnou angličtinou pana Fischera a říkal jsem si, jak s takovou opravdu mizernou angličtinou mohl být víceprezidentem EBRD v Londýně. Vypadá to na trafiku pro vysloužilé evropské politiky. Skutečnou práci dělá někdo jiný.

Zeman je konstruktivní a je s ním sranda

Miloš Zeman už mockrát dokázal, že je pro tuto zemi přínosem. Navíc, je s ním sranda. Těším se na jeho novoroční projevy, alespoň se pobavím.  

Cekani na nabidku?

Kopat do mrtvoly se sice nema, nicmene ... Pokud byl panu Fischerovi pred prvnim kolem sympaticky - medii na bramborovou pozici pasovany - pan Schwarzenberg a po necekane prohranem zapase s mlcenim klickuje, evokuje tento fakt v mych ocich dve zakladni moznosti.Budto je jeho jesitnost urazena "necekanou" porazkou do te miry, ze mu tato nedovoluje se v pomateni smyslu vyjadrit. Pak je dobre, ze tento "politik" nestanul v nejvyssi funkci politicke.Anebo, coz se mi jevi logictejsim, byly tanecky kolem Schwarzenberga pred prvnim kolem snahou pretahnout cast jeho vahajicich volicu. Po prohranem vitezstvi neni jiz divadla treba a pan Fischer ceka, ktera ze stran jej , coby de facto spolecensky mrtvou celebritu, "zamestna" a ziska tak alespon cast jeho, pomalu se drolici, volicske zakladny. Verim, ze pokud se tato uvaha blizi pravde, cekejme vyjadreni jeho podpory v hodine dvanacte, nebot jeho cena kazdym okamzikem stoupa. Myslim, ze bude zajimave zpetne analyzovat, ktereho kandidata Fischer nakonec podporil a na jakem postu a v jake instituci skoncil.

Nadměrná ctižádost zatemnila

Nadměrná ctižádost zatemnila Fischerovi mozek. Blouznivá vidina prezidentského postu evokovaná zavádějícími průzkumy veřejného mínění ho tak připravila o pěkné peníze. Jinak tahle Evropská banka pro obnovu a rozvoj je vpravdě vypečená organizace. Nemalá část finančních prostředků do ní přitékajících, snad dokonce většina, se spotřebuje na její vlastní fungování. To se to žere z peněz evropských daňových poplatníků. Inu nádor sobě. Zatímco u nás a na východ od nás musí podobní sociální parazité pracně obcházet zákony, tunelovat, korumpovat za účelem předražení státních zakázek, podvádět s dotacemi a vůbec se stále pohybovat na hraně zákona , ve vyspělejší části Evropy si za účelem pohádkového života na úkor jiných zřídí naprosto legální instituce s mamutími platy a zbytečnými funkcemi.

Já osobně se domnívám, že Žid se nevzdá šestisettisícového měsíčního platu, pokud za něj nedostane lepší nabídku. Jakou nabídku udělal Janu Fischerovi Tomáš Chrenek? Jakou nabídku udělali Janu Fischerovi pražští kmotři, potažmo nadnárodní oligarchie?

A modří už vědí

Musím vám upřímně poděkovat za váš příspěvek. Už jsem málem začal pochybovat o mé proslulé schopnosti rozpoznat šmejda po pár slovech. Ale teď vidím, že jsem se  - jako vždy - nemýlil.

Naprostý souhlas….

1) do KSČ vstupoval taky z prospěchu – „chápu“, kdo by tenkrát dostal dobrý post bez členství v té SMEČCE.2) Při podání své kandidatury lituje své „nerozvážnosti v mladí“.3) A nyní se opět předvádí jako rozumově „rozvážný“, kdy „neumí“ - blbost = NECHCE Z JEMU UŽ VLASTNÍ „OPATRNOSTI“ (nechci být sprostší) vyjádřit stanovisko koho z faktických finalistů na prezidenta podpořit. Jak jsem ho zde před časem vyhodnotil jako korouhvičku na kostelní věži = kde vítr tam obrátka ! :O( Tož jeho stanoviska (o morálce se nemá smysl vůbec bavit) : byly, jsou a asi budou na vždy „pevná jak papírové podrážky na botě každého lichváře“!! Můj úsudek –  tzv. vysocí komunističtí proletáři a galerka vždy byli pospolu - Bohužel.  

Přestože nepatříte mezi mé oblíbence, Monty, upřímně jsem doufal, že si názor na Jana Fischera vytvoříte bez mé pomoci, o šmejdovi ale mluvíte vy, protože já Židy za šmejdy nepovažuji, od vašeho rádoby upřímného stanoviska se jednoznačně distancuji, nechci mít s vámi i s vašimi názory nic společného. Raději zmizte z mého dohledu, gringo.