Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 96
  • Poslední: 20.1.2013 23:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pane Houda, to se nestydíte napsat takovou,

s prominutím, hovadinu, Zeman, trochu vzdělaný a přisprostlý......Vždyť mu nesaháte ani po kotníky,když už chcete vyzdvihovat KS, tak to napište rovnou a nebalte to do takového ubohého balastu.Vy budete jeden z těch, co budete celý život odvádět povinně část svého platu na odškodnění Němců, těch co rozbili republiku, nadšeně se hlásili k fašismu a chtěli být součástí Říše, vraždilipo celém světě a když měli nést odpovědnost, brečí jaká se jim děje křivda. A jejich hlásnou troubou je náš ministr ze kterého jste tak nadšení. Ten Váš "noblesní" sprosťák se opovážil přirovnat našeho prezidena k válečným zločincům, německá krev se nezapře, nenávist v Českým zemím je v takových šlechtických panáků od Bílé hory. Pokuste se odhodit Vaše mladistské nadšení a prostudovat si taky historii dál než do vládnutí Zemana, třeba tak od roku 1938, zamyslet se nad vraždami Němců v obsazených územích, nad staisíci hrobů a zničených rodin. ten kdo zpochybňuje výsledky II. světové války je pro nás Čechy nepřítel. ten nemůže bý prezidentem České republiky.  

Komunisti volí Zemana, volte ho i vy!

Zeman je vaší ochranou před splácením dluhů, na které dlouhodobě dopředu  zadělala ČSSD podle Zemanova "keynesiánského" receptu. Socialistický experiment dopadl dle očekávání ekonomů. Omezení růstu zadlužování vždy bylo, je a bude bolestivé. Zeman žádné účinné kroky neudělá, jenom takové, které povedou ke zvýšení jeho vlastního důchodu. A to je taky to jediné, o co mu jde.Volte proto Zemana, jednotně a proletářsky! Jako za starých dobrých časů...

Zaman na Hrad

Kníže kecá, nejradši by vrátil všechno Sudeťákům

Tak tomu rikam argument

pro volbu MZemana.   S  komunistama uz se spojil, ted jeste pribrat pritele Vandase, zalozit domobranu a vzhuru s Milousem za zachranu sveta!..  a ceskych matek pred jejich vlastnimi detmi.    Kolik krveproliti zpusobili Allahovi uctivaci nevim, u predchudcu Mzemana to byly miliony...  a  Mr.Mrazka ci novinarku Slonkovou nezabili dzihadiste, ale kamosi te vasi veprove hlavy..  Dobrou chut,   dekuji,  nechci.                        KAREL    4     PRESIDENT  

tento čtvrtek 25

Jen 17. ledna 2013 zemřelo muslimskou rukou 25 lidí v pěti různých útocích. Viz http://www.thereligionofpeace.com/ . A snad je cítit jistý rozdíl mezi naneštěstí všude univerzálně platným pudem zabíjet kvůli penězům nebo moci (mám dojem, že v dávných dobách se počítala průměrná životnost papežů i na dny) a mezi zabíjením pro radost kvůli náboženským motivům sepsaným v knize staré nějakých třináct století. A odvaha pana Zemana vystoupit otevřeně za socialismu proti komunistickým demagogiím je mi taky sympatická, když už jste na to zavedl řeč.

predpokladam, ze vice

lidi ten den zemrelo ve jmenu Prorokove... ovsem rukou lidskou - sam jste psal o "nanestesti vsude univerzalne platnym pudem zabijet kvuli penezum nebo moci".  Souhlasim, ze radikalni islam uz je a bude problemem, ovsem rikat si o ranu jako prvni (Zemanovo vystehovani Palestincu, napr.) mi neprijde prilis inteligentni a v zajmu obcanstva.   - a tak oklikou, ale furt po te same ceste (zpet!) k Milousovi a jeho otevrenosti k vystoupenim proti. Jeho projev znate a ze obcas placne "vedle", to se za komousu trestalo vic, takze byl z KSC odejit. Zrejme nekde prebral a rekl co ani nechtel..zn. Nasi furianti ..       A ne, jak se prezentuje...skoro az obet..  (v soucasnosti hned 2., vedle Klause...)  Tyto 2 kreatury jsou zasadnim duvodem proc jit       VOL i t     KARLA 

Ke "korektní" krátkozrakosti:

Lepší říkat si o ránu teď, než až zde budou nasáčkovaní. Pak se se svobodomyslnýma lidma typu Havla nebudou tak mazlit jak komouši, kteří ho "jenom" šoupli do chládku. A co hůř, vykonavatelem "spravedlnosti" pak bude moci být jakýkoli kolemjdoucí pěšák s jednou hemisférou, žádný oficiální soud.Mimochodem, v Dánsku už mají čtvrť, kde místní samospráva většinově zrušila dříve každoroční dotaci na oslavu vánoc a místo toho sponzoruje svátek islámský.Jediní prezidentští kandidáti, kteří jsou proti zdejším mešitám jsou Roithová a Zeman.Co se Klause a jeho kvalit týká, naprosto s Vámi nepolemizuji, toho člověka jsem ze svého zorného úhlu za uplynulých deset let filtroval, jak se dalo. Proč si kazit náladu.

naděje

Zemanovy obehrané a řekl bych až alibisticky slizké ťafky mířené s oblibou na moderátory, ale i jiné účastníky diskuzí opravdu nemusím. Ale co nemusím ještě víc je hrozící mnohaletá prosperita různých hodných oveček, hlasitě hýkajících na náměstích svou pohádku ovčího dědečka. Bohu žel, Schwarzenbergova strana má v bodech svého programu na čestném čelném místě odkaz na křesťansko judaistickou tradici našeho kousku planety. A o mých oblíbených ateistech ani zmínka malým písmem dole pod čarou. To je jedna věc. Druhá věc: kolik krveprolití za posledních 60 let na světě způsobili nacisti? A nějakým pár ženským, co distribuovaly jejich letáky hrozí 8 let vězení. A kolik iniciovali za posledních deset let masakrů Alláhovi uctívači? A nic. Žádné zákazy propagace tohoto prokazatelně v současnosti nejnásilnějšího a nejnetolerantnějšího a světem nejvíc frčícího ideologického směru. Tento týden jsem v jedné čekárně viděl dvouletého česky mluvícího Ahmeda, jehož brácha ne Helmut, jak jsem prvně rozuměl, ale Hamud, byl zrovna v ordinaci, jak, totiž ten Ahmedek, vytrvale bouchá vztekle pěstičkama do své české maminky, která si to bez mrknutí oka nechala líbit. Já si ty jejich úlety na koránu nechci nechat líbit a proto mi na post vlivného vyslance blanických rytířů vychází zcela jednoznačně pan Zeman.

Toto je ČP. Chcete-li nezávislé medium, doporučuji Fragmenty

Tady je to samý magor,  toužící tajně nebo netajně, poslat Klausovic estébáckou famíglii do hajz-u.   No a já doufám, že se to konečně povede :-)

...

Pokud za to  nepobirate mzdu, tak vskutku obdivuji vase nasazeni. Jste lepsi jak automat. :)

Autoři

Jak to tak čtu, tak na český pozici začinají autoři ztrácet svoji neutrálnost a vypadá to, že ztrácejí i vyjadřovací schopnosti. Včera nazval Jakub Spálensky ve svém článku ČSSD komunistickou stranou a dneska termínuje sutor článku Zemana jako "trochu vzdělaného"...... A btw. pokud chcete doporučovat někomu, či podstrkovat svůj názor, což autor tohoto článku rozhodně chce, tak by jste si měli přestat říkat nezávislé médium.

Bernarde blacku

...zajímalo by mě, zda Karel Schwarzenberg napíše taky "by jste", jako např. vy, rodilý Čech, obdivující Zemanovu vzdělanost, anebo "byste", jak velí spisovná čeština a selský rozum?

Klaus jebal média co se do nich vešlo. Zeman je stejná tlama

nevymáchaná.Umělecká obec je hodně citlivý barometr.  Nikdy jsem necítil snahu Schwarzenberga ani Kalouska o konfrontační rétoriku s médii. Naopak. Jeho výstupy na obranu Parkanové byly médii prezentovány napříč a nic mu nebylo darováno. Za to Klaus. O tom se desetiletí nesmělo negativně ani ceknout. Stejně tak jsem nezaznamenal snahu TOP09 o ovlivňování Policie nebo justice. Za to Klaus. Příliš mladí soudci. Dnes amnestie.  Tahejte si Zemáci Benešovy dekrety. Je to zbytečné. Tento boj se vede o době nedávno minulé, kterou jsme všichni zažili. Zeman dostane na frak.

nn

 Je zvláštní, že 87 % Čechů nesouhlasí s vládou, ale kníže, který je mediálním produktem TOPky a který ji vytáhl nahoru, jim nevadí. Jeho podpis je jak pod růst podvazujícím vyšším DPH, Drábkovýma pomýlenostma i restitucemi. O nejslabší ministryni kultury všech polistopadových dob ani nemluvě. Neříkám, že je kníže ze všech nejhorší, zároveň ale ani není mým kandidátem. Když se na to tak dívám, vidím teď jeden velký mediální produkt.

Smrad prichazi z Kremlu.. :-)

 tak je treba se ozvat.   Tezko aby ministr odpovidal za dalsi kolegy.. ( Min.zahranici snad zadny skandal nemelo.)   a   KS  v  KSC nebyl, ani nepodaval prihlasky.      Dik   za  volbu           KAREL

Zijes v Ceske republice

 a ne v Ceskoslovensku...., vstavej. :-)   a  Benesovy dekrety prolomit nejdou, neboj... jinak uz by to Zeman s Klausem prodali... :-)                        KAREL  

Konečně má někdo nezatížený názor

děkuji Vám. Benešovy dekrety, právě tím, že pozbyly účinnosti, nelze zpětně z naší judikatury vypreparovat. Ale Zeman na této manipulaci určitě získá body několika pomatenců. Doufám, že co nejméně.

Kandidáti na Hrad

Komentáře jsou velmi zajímavé, co člověk to názor. Takže připojím svůj. Mám-li si vybrat z těchto dvou kandidátů, ač ani jeden z nich nedostal v prvním kole můj hlas, tak já volím Zemana. Proč? Protože na mediální masáž nedám, faacebok Schwarzembergra  ani Zemana nesleduji a  uvažuji , jak má volba ovlivní budoucí život v naší zemi. Po shlédnutí včerejší debaty a vyjádření Schwarzembergra k německé otázce a  k Benešovi mám proto naprosto jasno.Tento člověk nikdy nemůže, po tomto vyjádření, být mým prezidentem.

Poněkud rozporný komentář i

Poněkud rozporný komentář i analýza, zdá se mi že z Prahy fouká. Závěr  :Korektní duel s názorně přifoukle jednostrannou charakteristikou kandidátů - Zeman = trochu přisprostlý "chlapec odnaproti", Schwarzenberg = důstojný a uvážlivý muž. Inu hodnocení mladého a nezkušeného a možná i zaslepeného Pražáka, asi vás neučili tuhle básničku : Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe, pán uklouzne a sedlák si za něj nohu zláme! Můžete hádat, kdo to asi napsal. Nezamyslel jste se náhodou nad tím, že jeden z těchto kandidátů, ještě nedavno relativně slabý kandidát, teď bez ohledu na své současné politické "valčíky" a protimluvy má tak širokou podporu naší "obrozené" kulturní fronty? Že by tohle byla naděje našeho potřebného hospodářského rozvoje? Nu on pán z Vysočiny není taky nic moc, ale již jednou se mu povedlo tuhle zemičku pozvednout, určitě z toho nemá konta v zahraničí (teda velká), ví jak na to a to bude potřeba na ty kluky z exekutivy víc, než bonmoty páně knížete. Navíc pan kníže názorně, pár chvil před duelem ukázal, jak se vypořádat s odpovědností. Tak tedy přilévejte, přilévejte! 

....

"Korektní duel s názorně přifoukle jednostrannou charakteristikou kandidátů - Zeman = trochu přisprostlý "chlapec odnaproti", Schwarzenberg = důstojný a uvážlivý muž." S tímto souhlasím. Neustále se mi vkrádá myšlenka, kdo tahá za nitky..... Ale i výše uvedené má smysl. Alespoň je jasné, kdoz médií  je nezávislý a kdo závislý .-)))

rovnost šancí v TV

 Skutečnost je jednoduchá. Osoby pověřené z volebního týmu jednaly s Českou televizí, která tvrdila, že je vhodné dodat od nás 200 podporovatelů Miloše Zemana. Bohužel, byli jsme přespříliš důvěřiví. Ze zmíněné schůzky se neudělal žádný zápis, protože se věřilo, že podání ruky jako stvrzení řečeného stačí. A v průběhu 17.1., kdy již bylo připraveno 200 lidí z Prahy i zbytku republiky, kteří se chtěli jít podívat na duel, jsme dostali zprávu, že se s nimi nepočítá, jako kdyby se s ČT vůbec nejednalo.Snad Vám to jako výpověď stačí, přeji pěkný zbytek dne. Jiří Bejlovec Pověřený místopředseda pro organizaci SPOZ Praha

Musíte si stěžovat. Máme demokracii. Zkuste RRTV.

Zavolejte bývalému členu RRTV, občanskému demokratovi, demokratovi, Petru Štěpánkovi. Ten byl zvyklý zastat se nestranně každého, komu bylo v televizi učiněno příkoříčko. :-)

Štěpánkovi?

Myslíte toho slavného "Tajtrlíka" ?

Další zajímavé informace o Miloši Zemanovi

http://www.youtube.com/watch?v=6yOV29fr4P4 Záznam telefonátu jeho poradce Odposlech telefonátu jeho poradce 

...

Pěkný sestřih.. kolik to dalo práce?.. moc ne, když poslouchám tu kvalitu

Oba kandidáti jsou

dobrá volba mezi původní startovní jedenáctkou.Miloš vyhovuje lépe přisprostlým lidem, kteří nečtou knihy, Karel spíše intelektuálům, kteří ocení jeho vytříbenější smysl pro humor.Ale oba kandidáti jsou, alespoň pro mě, docela přijatelní.

Teda, to jsou argumenty.

Přisprostlý nečtou knihy, měl bych se urazit, vyhovuje mi Zeman a teď nevím zda nekonám něco nevhodného když čtu knihy. Intelektuál umí ocenit vytříbenější smysl pro humor, teď mi zatrnulo, na knížecím humoru mi nic vytříbeného nepřipadá, jo zase nesplňuji nějaké kriterium. Na to musí být opravdu vysoká míra intelektu najít něco humorného ve vyjádření KS k zákonům naší republiky a jejímu prezidentovi v pohnutých dobách.

Možná jestli ta naprostá 

Možná jestli ta naprostá  bezmyšlenkovitá absurdní politická korektnost za každou cenu není větším zlem, než prostě nazývat věci pravými jmény. Jestli spíš Zemana nevolí ti, kteří jsou tak nějak v reálném životě víc zapojeni než ti, kteří volí Schwarzenberga, kteří tak nějak hodnotí život žoviálně s nadhledem salonního pseudohumanisty. Potřebujeme prezidenta, který  má ostřejší lokty, dokáže pohlídat poslanecké a senátorské stádo, který dokáže v pravou chvíli zvýšit hlas, v pravou chvíli pochválit. Nehrajme si na politickou korektnost, hrajme si na reálný život. Přiznejme si, že prezident má jen omezené zbraně, jak prosadit  názor. Jeho jediným trunfem je umět mluvit a zároveň přemýšlet, být vidět a slyšet, jinak je to jen komická postava.

Pofidérní a úsměvné

jsou Vaše výchozí informace o voličích obou mužů. A pana Schwarzenberga je možné podezírat z lecčehos, ale z nadání k vytříbenému humoru?!

Ne nadarmo se médiím říká

Ne nadarmo se médiím říká sedmá velmoc.Ještě před čtvrt rokem by názor,že kandidát TOP 09,totálně provařené strany nejméně populární vlády od roku 89,bojoval ve finále o pražský hrad,budil schovívavý úsměv.Po několika týdení mediální masáži je to holá skutečnost.Mladým přestalo vadit propojení s Kalouskem,prosazování školného,zvyšování daní,...Imponuje jim kouření marihuany a žoviální chování senilního kmeta.Opravdu se zdá,že úroveň našeho školství upadá.