Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 18.1.2013 20:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Inflace slov a nic se nezmění:

http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/316832/U-plneho-koryta-se-svine-perou-ale-z-mista-se-nehnou.html

Karlolina Peake je jen inflace jejích vlastních slov.

Shrnuto zde:  http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/316639/Naha-Karolina-Peake.html

je to nestydatost

a bude provokovat,dokud se media nepřestanou  jí všímat

Ano, naděje umřela poslední.

Ta dáma asi vůbec neví o čem mluví

Paní Peake trpí samochválou, když občanům tvrdí, že vláda už pod jejím vedením splnila 51 z 88 protikorupčních opatření. V praxi je nikdo neviděl, z veřejných rozpočtu se krade čím dál více. Jestli policajti někoho šuplní do báně za korupci tak to není zásluhou vlády. Ta chce spíš všechno ututlat a když se někdo ozve tak na něho poštveme policii, finanční úřady a já nevím co (viz mzdy tajemnice p. Nečase). Lidem dole utahují opasky a sami hrabou čím dál více. Paní Peake bude asi úplně mimo, tak jako vlastně celá vláda, parlament a senát. Všichni jsou mimo realitu. Podle jejich vyjádření vlastně  "nebude asi", ale je určitě. Ale co by jste po ní chtěli za plat a náhrady 150 tis. Kč měsíčně. Ale na druhé straně si váží podpory "strany" Lidem - ta ji zajišťuje 150 tisíc a ona jí dává tisícovku měsíčně jako dar.

Zábavné

Včera,když jsem v TV viděla,jak Peake důležitě nese protikorupční lejstra,dostala jsem záchvat neutišitelného smíchu.Tahle osoba,která z korupce žije a existuje,která 3x do týdne pokládá vládu ,pokud jí nebude vyhověno,to je vážně naplnění přísloví "koza zahradnicí".

To vláda nemá na "protikorupci" někoho věrohodnějšího?

Tato protikorupční koncepce je bohužel znevěrohodněna od samého počátku, překládá ji předsedkyně strany, kterou nikdo nevolil. A tato paní je zároveň podezřelá z korupčního jednání (vila Troja).......

Nad Karolínou Peake definitivně lámu hůl.

Et tu, Brute? :)

Et tu, Brute? :)

Dies stultis quoque mederi solet.

Bylo opravdu tristní číst tu

Bylo opravdu tristní číst tu soustavnou adoraci Karol, napadání redaktorů a historky o tom, jak je Karol velký hráč a až ministerstvo obrany jí umožní plně rozvinout svůj talent... Málem jsem si cvrnknul do textilu, zvláště poté, co se jí mezi svátky tak nějak lidsky rozležel ten její adventní rezolutní odchod z koalice:-))) Větší trapačku v současném zoufalém Nečasově kabinetu těžko pohledat:-)

Dokud jsem ji podporoval, měla tah na bránu, měla pozitivně nabitý chat na Fb, její odpůrci dostávali na frak, já jsem totiž kouzelník, pane Murdochu. Ale poté, co předvedla svým posledním, naprosto lascivním obratem, definitivně končím s pomyšlením na možný přínos téhle dámy pro český národ. Pokud by na ministerstu obrany vydržela, byla by velkým přínosem a naplnila by moje slova o velkém hráči. Nevydržela, vzala to příliš zhurta, byl to její poslední tah ve vysoké politice, už si nikdy neškrtne, ledaže by rozpustila LIDEM a vyčkala, ke komu se přidat po volbách.

Až teď?

.