Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 18.1. 2013 12:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

"Franz odpověděl, že pro něj bylo strašně důležité, že se probudila občanská společnost, že si šli lidé naproti, že se ukázalo, že to jde bez politických stran, zájmových skupin i vložených miliónů." ......................................................... Zvážíme-li, kdo financuje (Ježíšek?) smartphony, laptopy, internetové připojení a desítky podobných nástrojů pro děti, studenty středních a vysokých škol a avangardní české pankáče, a zvážíme-li, kolik peněz se točí v nákladech na provoz sociální sítě Facebook (jehož je mystérium Franz produktem), pak lze s klidným svědomím konstatovat, že nejdražší volební kampaň všech dob, včetně amerických prezidentů, měl Vladimír Franz. Ovšem tenhle člověk je takový mimoň, že si podobné konsekvence nemůže uvědomit, ani kdyby slízal veškeré LSD na světě.

Jsou porad drobne proti

Jsou porad drobne proti nakladum na porizeni a provoz tovaren, ktere jsou potrebne pro vyrobu plakatovych tiskarskych stroju nebo volebnich autobusu. Stavbu elektraren a dalnic zanedbavam... ach jo.

Jenže za tyhle služby musely volební týmy platit, proto sedí MUDr. David Rath v base, z těchto důvodů se rozkrádají veřejné finance a předražují zakázky na vojenskou techniku, Hotovsone.