Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 31.1.2013 13:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Dobrý článek,

peníze až v první řadě, morálka a právo musí počkat :-(Každý výrazný prezident posléze vejde do dějin v příštích generacích v nějaké zkratce. VK zřejmě jako "prezident zloděj".

Kdopak je VK

Ať už se VK označuje jako kdokoliv rozhodně to není.EKONOM. Kreslí křivku mezního užitku opačně a již v prvním ročníku se učí, že proto aby to mohlo fungovat je třeba solidního právního rámce. Možná, že se to v Kremlu učí jinak, ale to asi nebude ku prospěchu občanů ČR. Zpackaná privatizace.... SLUŠNÝ ČLOVĚK. Slušní lidé nekradou (a to ani pera) a ani neomilostňují zločince. VIZIONÁŘ. On jen prostě jde proti proudu, protože mu nic jiného nezbývá. Omlouvám si tím aspoň to, že ho nikdo díky jeho zlodějským manýrám nikam nezve. SPISOVATEL. Jeho postřehy z cest je jako čtení pro malé děti.EKOLOG. Nesmyslné panflety placené Lukoilem. STÁTNÍK. Pokud pominu vše již zmíněné tak placené cesty Lukoilem a placené přednášky se dle mého názoru s vykonáváním prezidentské funkce neslučují. Zrovna tak se s tím neslučuje prodávání milostí. A co VK je? Český bezpáteřní maloměšťák, který dostal šanci mít moc a nakrást si a zcela ji využil. Mrzí mě jen to, že jsme mu to tady 20 let žrali.

Jasně. "panflety" :) Celej Milouš Jakeš!

:-D

LOL

„Havel na konci prezidentování rozdával kamarádům vyznamenání. Klaus je musí tahat z kriminálu.“

Václav Klaus je čelným

Václav Klaus je čelným představitelem pravicové části politického spektra a udělenou amnestii je třeba brát jako vyvrcholení jeho pravicových hodnot. Veškeré ideály politické pravice lze dnes shrnout do několika slov - majetek -válka - bezpráví - peníze - krize. Neříkám, že levicoví politici nekradou, ale alespoň to nemají v politickém programu. Po druhé světové válce a jejích otřesných následcích byly v jedné části světa pravicové myšlenky rovnou zakázány a v  druhé se k nim žádný slušný člověk přinejmenšním jedno desetiletí otevřeně nehlásil. Dnes našim dětem akorát vymýváme mozky zločiny komunismu, ale málo srovnáváme realitu komunismu s naším současným úpadkem.

Klaus se s oblibou označuje

Klaus se s oblibou označuje tu za liberála, tu za konzervativce, obojí se přitom vzájemně vylučuje. Hlavně však ještě stále okázale deklaruje svou "pravicovost". Je třeba si ale uvědomit, že Klaus není ani konzervativní, ani liberální a už vůbec ne pravicový politik. Svým nedávným činem v podobě zločinné amnestie dokázal nadevší pochybnost, kým opravdu je. Českým politickým a ekonomickým gangsterem nejhoršího ražení. Podle některých, je otázkou jak věrohodných zdrojů, byl Klaus spojen nějakým způsobem s předlistopadovou StB a ta samozřejmě se socialistickou šedou ekonomikou, ze které pak vyvstali ti největší zloději a tuneláři. Průběh posledních událostí tuto hypotézu potvrdil vrchovatě. Kruh se uzavřel. Dokonáno jest. Když jsem viděl fotku Klause, jak se s tou svou rodinkou naparuje u voleb, zvedal se mi žaludek a chtělo se mi zvracet. Tento národ je vskutku pozoruhodný jednou věcí. Nechá si z vysoka kálet na hlavu kdejakým darebákem a přitom se v jeho řadách najde vždy dost lidí, kteří takového zmetka ještě oslavují. Je mi smutno.

Perfektní článek, perfektní odkazy na WSJ.

Díky.

Nevědomost hříchu nečiní,

Nevědomost hříchu nečiní, ovšem to není případ Hradní kreatury. Nebyli to právě jeho nejbližší z let 90. - pan Dušan Tříska a Tomáš Ježek, kteří o kreatuře prohlásili, že nikdy nic nedělá jen tak, že vždy a za každé situace sleduje svůj cíl?! Apokalyptická bestia inmunda stříhá metr na Pražském hradě... 

murdochu, pravdu díte.

Na jiném místě Č. P. se dnes rozepsala další kreatura. Takový salónní krvežíznivec, který provokuje ... Z jeho textu jsem ale vyrozuměl, že bychom se měli proti amnestovýn zločincům bránit střelnými zbraněmi sami, bez spoléhání se na stát. Něco na tom je. Kam se ten Berka uchýlí? Kláštery teď po církevních restitucích budou potřebovat každou ruku.

Zdravím, čtenáři, "ti" se tam

Zdravím, čtenáři, "ti" se tam na Vás sesypali:-)) Předpokládám, že mají stejnou IP adresu, historie nicku taky nic moc, takže něco v duchu hochů ze šachty při debatách o Dopravním podniku, navzájem se poplácavají po plecích dodávajíc si tím věrohodnosti:-)  Ovšem tento Váš výše uvedený výklad páně Jochova textu je takříkajíc tak trochu svérazný, něco jako hrdobec/hrdobce:-) Do koho jste včera/dnes vložil svou naději, smím-li se tázat?