Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 10.1.2013 21:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
NĚJAKÉ DIVNÉ,

když produkovat co nejméně je neekologické ! Zvlášť když se z odpadového hospodářství stal nejlepší byznys v poslední době a Brusel Nás kritizuje, že jsme hluboko za průměrem EU v množství odpadu na osobu. Že by byli " zelení " majitelé těchto firem, upadá jim kšeft a proto tolik křiku !

Zbytečné pochybnosti

Šofére,ekologicky uvědomělý občan prostě odpad třídí a nad jeho množstvím si hlavu zbytečně neláme. Také kompostuje hlava nehlava i v panelákovém bytě, co mu přijde pod ruku. To jste nevěděl? Asi je načase, abyste navštívit nějaké ekoškolení z ekograntu EU, tam už by Vás srovnali do latě! Martin Hájek  

Názor na ekologii.

Všechny problémy se v rozumných společnostech řeší ekonomicky. Ekonomie by měla být jediným ukazatelem při odstraňování různých škod, vad, nedostatků.  Ekonomie by se měla dostat i do názvu ministerstva, bude-li třeba jeho samostatná existence nutná. (MEŽP )Zatím není nutná. To je můj názor.

Dobrý odkaz:

http://www.1prezident.cz/kandidati/milos-zeman/peter-kmet

koho na hrad?

www.sousednahrad.cz