Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 9.1.2013 11:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Prezident

Připadá mi, že ten článek nápadně připomíná názory Václava Klause, mediokracie, návrat k hodnotám, atd. Neměl on náhodou pravdu? Nebo se mýlím?

Měl jsem na mysli Čechy,

Máte pravdu. Měl jsem na mysli Čechy, Moravu i Slezsko.

Pak je zvláštní, že píšete něco jiného, než co máte na mysli, pane Křivane… možná jste se na České pozici nakazil nějakým vyjadřovacím retrovirem, chtělo by to tady trochu vyLéčit  :)

Zatím ne, ale pro

Zatím ne, ale pro prezidentských volbách situace může změnit.

Ve smyslu článku pana Stiera

Ve smyslu článku pana Stiera se tu s korálky také čarovalo. Někdo tu za korálky vyměnil rodinné stříbro. Zlatý poklad se přímo vypařil, nejspíš také za korálky. S tím prezidentem Vám rozumím, přesto mám předvolební dilema.

korálky

Patří Čechy také k postsovětskému prostoru, nebo jsme mimo?

Zřejmě jste měl na mysli Česko, pane Křivane, nikoliv jen Čechy. Česko k postsovětskému prostoru patří a po nástupu Zemana na hrad bude patřit dál, na geopolitické uspořádání Evropy nemá český prezident žádný vliv, byť se takovým žvancem spodní národ krmí. Kdyby Česko k postsověstkému prostoru nepatřilo, už dávno by stál v Brdech americko-izraelský radar a „objektivní zpravodajství“ byste měl k dispozici nejen v Reflexu, Respektu, Blesku anebo na České pozici :) Jen díky tehdejšímu rezolutnímu ne z Ruské strany dnes můžete stále ještě relativně svobodně chodit alespoň na záchod anebo číst všelijaké sračky na netu, kterému by velký americko-izraelský bratr viděl už definitivně až do střev.

Srovnání UA a Běloruska výborně dokazuje

že demokracie je k ničemu. Bělorusko je stát kde věci fungují jak mají a země je známá vývozem programátorů.Na problémy Ukrajiny by mě nestačila tato stránka. Země vyváží kopáče hliny a prostitutky. 

Jo to souhlasí...

Ověřeno na mnoha společenských akcích, které jsem (spolu)organizoval, ten poměr 10:1 je asi univerzální... Skutečně jen málokdy je lepší...

Motto: Deset tisíc „lajků“ na Facebooku znamená tisíc demonstrantů před volební komisí. Opět velice zajímavý text a úhly pohledu v podání Gábora Stiera!