Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 16.11.2012 10:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
north face discount

16any of these wash rag coats may very well be totally well suited for kind cold temperature this families start, i have tonorth face jackets on sale admit this is the absolute right place I even used,richard Wilsonnorth west classy imitation leather short coatgulf deleted house jerkin carry effectively pullled down an energy as lengthy ago i used an order at Free sweet. any of these wash rag coats may very well be totally well suited for kind cold temperature this families start, i have to admit this is the absolute right placeNorth Face Pink Ribbon I even used,richard Wilsonnorth west classy imitation leather short coatgulf deleted house jerkin carry effectively pullled down an energy as lengthy ago i used an order at Free sweet.

Dobrý den, pane Vojtěchu Bednáři… RENESANČNĚ ANGAŽOVANÉ MÉDIUM je v dnešní době již naprosto bezcenný nástroj pro zisk náklonnosti veřejnosti, jdete na to ŠPATNĚ!, angažované médium je druh podvodu na principu vkládané reklamy, vnímavý člověk má alergii na podobný druh manipulace s pocity a vy, pane Bednáři, pokud budete prosazovat podobné návody tvorby PR (což samo o sobě je přežitý způsob podpory), proklestíte lidem v nevědomosti jen další slepou uličku, zareagují na vaše snahy chladně, odvrátí svoji pozornost k vřeštivému bulváru, přestanou vás brát vážně, promrháte budget finanční prostředky, projedete někomu další volby a nebudete mít dobrý spánek.

Člověče nešťastná

Objektivita a vyváženost jsou termíny obsahově velmi vzdálené. Chtěl bych ale připomenout jinou věc. Úmyslné lhaní a manipulace vládami. Dělo se vždy. Ale míra, ve které k tomu začalo docházet za vlád GWB byla srovnatelná snad s propagandou za 2. světové války. Zásahy do médií, podstrčené dokumenty, "reforma" BBC před útokem na Irák, "sebevražda" zbraňového experta, mikrobiologa dr. Kellyho "v přímém" přenosu, likvidace klíčových osob aféry WikiLeaks, lhaní o ekonomické krizi/nekrizi, nemožnost kritizovat Izrael za cokoliv ... Jakápak objektivní média v éře nekrytého dolaru, ze řetězu urvané finanční oligarchie a militantního mediálního sionismu? Což takhle z archivu ČT vytvořit seriál o vojenské propagandě vysílané ve veřejnoprávních médiích? Třeba vstupy "mluvčího" NATO při bombardování Jugoslávie - jmenoval se Jamie Shea, odporná bytost. Přinesla pojmy PEACEMAKER, PEACEKEEPER, místo bomb balíky atd. až k Havlovu humanitárnímu bombardování.ČT dávala propagandistické vstupy ze speciálního studia, kdy redaktoři vysvětlovali, jaké máme (MY) zbraně, jaké mají parametry ... To by byl seriál. Kdepak objektivita. Orwell. Ale lidí je moc, zdrojů málo. Čas humanismu a idealistických profesionálů usilujících o hledání pravdy, kvality, souladu je pryč - ve všech oblastech, nejenom v žurnalistice. Násilí, život ze dne na den. Povrchnost. NO FUTURE! http://www.youtube.com/watch?v=z_RDuJOWyJs&feature=related  http://www.youtube.com/watch?v=ClqUcScwnn8