Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 35
  • Poslední: 29.11.2012 18:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Netřeba studánek křišťálových

Stačí osoby, jež nezaložily svou kariéru podporou cizí moci, primitivních asiatů okupující jejich vlastní zemi, vraždící jejich spoluobčany, ničící celé rodiny i osady.  Úplně stačí občané, kteří svým předchozím životem neprokazují, že se dají k čemukoliv a ke komukoliv - pokud jim to ponese. Docela jasně to říká, kupodivu dosud platný zákon č. 198/1993 Sb.Vy možná vidíte za Kuberovými činy  spoustu sněhu, kterýžto nemusíte uklízet. Já vidím neustále onu starou bolševickou gardu, jež při prvním signálu opět otočí svého Rollse (dříve Volhu) směrem východním. A koneckonců ať si jdou třeba do ....... Ale oni neustále potřebují mě, abych je na té cestě živil a šatil. 

delete

delete

Výborný nápad

a pásku by stříhal bývalý komunista Fišer, nebo Zeman, nebo Dlouhý, student VUMLu Svoboda, teda jestli některý z nich bude náš budoucí prezident. Sekundoval by jim bývalý svazák Nečas. Byla by to velmi záživná sláva.

Omlouvám se,

tak jsem zaslzel v představě takové situace, že se mi zachvěl prst na klávesnici.

Pánové,

jestli se domníváte, že v české kotlině najdete někoho čistého jako onu pověstnou křišťálovou studánku,tak jste vedle jak ta jedle.Zcela jistě se domníváte, že těmi nejčistšími svořeními jste vy.Za Kuberu však hovoří činy,a to dokážou lidé ocenit.Blbé tlachy nikoliv.

A oslavné ódy

By byly národu zprostředkovány skrzevá internetovou síť bývalým komunistou a ještě něčím bývalým, kapitalistou Babišem.

http://dialog.ihned.cz/koment

http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-58286750-usneseni-ukoncujiciho-kongresu-ods-neexistujeme-jsme-zbytecni-balime-to

Naprosto s Vámi souhlasím,

v naší kotlině je Kubera opravdu něco vyjímečného, správce věcí veřejných a nekrade, neintrikuje, nepřevléká kabáty, nepolitikaří, s podivem vládne svěřenému městu ve prospěch jeho obyvatelů. Opravdu přírodní úkaz hodný pozornosti. Navrhuji založit sbírku na pozdější výstavbu sochy v Teplicích, eventuelně najít nějakou stavbu, letiště nebo něco tak významného a připravit její přejmenování.  

Třeba něco jako

Autobusová zastávka „bývalého komunisty Kubery“. Tak jste to myslil?

A to, že byl Kubera v KSČ, jste četl kde?

Děsí mě idioti, co si nedokážou ověřit, co je pravda a co pravda není.

I mě děsí idioti, co si nedokážou nic ověřit...

J. Kubera (ODS) -  v letech 1967 až 1968 člen KSČÚspěšně odmaturoval a poté dvakrát nedokončil VŠ studium (UJEP v Brně a VŠE v Praze) - "pro vrozenou netrpělivost" - což mu, díky jeho vrozené skromnosti a vševědoucnosti, nebránilo zastávat šest let funkci předsedy(sic!) Ústavně-právního výboru Senátu PČR.   Kubera je, nejen v ODS, považován za hrdinu, ale i on má kostlivce ve své skříni.A já blbec jsem si myslel, že je to jeden z mála slušných politiků ODS  :-)) ... no nic;  ale sranda s ním je, to zase jó!  Skoro jako s dědulou Zemanem.   

ODS je strana jediného muže

a to je senátor Kubera, v záplavě nic neříkajících, povrchních projevů byl jediný jeho příspěvek alespoň trochu inspirativní a pravicový. Neškodilo by, kdyby Česká pozice se svolením Kubery publikovala nezkrácený Kuberův projev pro čtenáře ČP.

Senátorův projev lze najít na

Senátorův projev lze najít na webu, ale on je přírodní úkaz!!!

Kuberův projev:

virtually.cz/journal/?q=jaroslav-kubera-projev-jaroslava-kubery-na-23-kongresu-ods

Jakou mají pro své boje a intriky tito lidé motivaci:

-díky ODS a Klausovi často velký (nezasloužený) majetek a spoustu peněz, touha po ještě větším majetku a penězích-strach z toho, že se provalí všechno nezákonné, co udělali, že je tedy třeba "mít vliv"-u některých asi jen opojení mocí a slávou-u nikoho (ani u Kubery) jsem nezaznamenal žádnou motivaci "sloužit lidu této země", žádnou motivaci ideovou, nic, co by ostatní lidi nadchloKdybych takhle řídil svou firmu, bez opravdové vize a schopnosti nadchnout své lidi a motivovat je něčím jiným než penězi, už dávno jsme zkrachovali. Přeji ODS, aby zkrachovala co nejdřív a neprodlužovala tu agonii.A to jsem byl dlouhá léta oddaným voličem této strany a vysmíval se všem, když vystřízlivěli z toho, že volili malé nové strany - teď jsem, bohužel pozdě, vystřízlivěl taky - kaju se... :-)

Mají motivaci..

Jak vpravo,tak vlevo si poslanci navypůjčovali nemalé sumy na hypotéku. Včichni si mysleli, že jsou v politice navěky, což je pro splácení ošidné.Budou dělat všechno možné i nemožné, aby se u politkorýtka udrželi.M.j. býval jsem také pravicový volič, s ODS  jsem skončil,když odešel Klaus.Tam byl ten bod zlomu, od té doby to s ODS jde trvale s kopce..Nekaju se, současná ODS už dávno není to, co byla dřív. Pravicové ideály šly k ledu a jen se o nich mluví, zacímco se děje úplný opak ..Je to naprosto jiná strana, než za Klause, sprosťák by řekl:"Nový bordel se strarýma kurv.ma"..

Volič ODS

Jo Klaus, to je prvopočátek diskreditace pravicové politiky. Za celou svou politickou dráhu krásně řečnil, ale pravicový politik byl pramálo.  Je to bolševikem zvolená ufňukaná kremlofilní bába, jak trefně poznamenal pan Joch. A ODS? Ačkoliv jsem byl jejím voličem snad ve všech volbách co kdy byly/až na ty poslední/, jejího blížícího se konce litovat nebudu. Tady už není co zachraňovat...

Poznámka.

Před Klausem u nás neexistovala previce,byli tu jen "komančové"..Takže spíš odpovídá realitě, že pravicová ODS s Klausem fungovala, pak přišly"uhelné sklady"(US) a Sarajevo..Do té doby to byla diskuse mezi pravicí a levicí..Od té doby to jde s ODS s kopce a nabírá to na rychlosti..A  konec bude hořký..

tak, Kubera je dobrý kabaretiér, ale....

http://virtually.cz/journal/?q=jaroslav-kubera-projev-jaroslava-kubery-na-23-kongresu-ods

Neměnná ODS..

Porovnal jsem si dva články pana Shabu, každý je diametrálně jiný. První oslavuje vítězství Nečase tento poukazuje na neměnnou ODS. Je to zvláštní, jak se po jednom dni může "vytříbit" stanovisko..Nicméně si myslím, že  pro ODS platí spíše ono přísloví o pařezu:"Já se měnit nebudu, řekl pařez.."ODS si zvolila dobrovolně cestu do pekel..

Re

Nečas získal 351 hlasů z 592, což bylo za situace, kdy se proslýchalo o možnosti, že se v prvním kole nezvolí nikdo, považováno za přesvědčivé vítězství. Fuksa nezískal ani všechny zbývající hlasy (241) ale 178. A Marek Šnajdr dokonce hovořil o tom, že složí mandát….to na výhru tluchořovců věru nevypadalo. Jenže později odpoledne se volil Nečasův nejbližší tým a tam už začalo přituhovat….a o tom je tento článek.Mějte se, ms

....

Jen tak na okraj,Kubera ve svém projevu to viděl po prvním dnu 0:0 a to byl účastník toho modrého cirkusu..Vyčkejme, co bude dál ve sněmovně..

Tak jsem si z archivu ČT24 pouštěl projevy některých účastníků

kongresu ODS a občas jsem se v duchu usmíval, že v podobném tónu, jako předvedli někteří funkcionáři ODS, se kdysi nesl i proslulý projev Milouše Jakeše na Červeném hrádku... :-)

....

A něco podobného, ale s Nečasem ukázala Nova..To, co říkal před volbami v porovnání s letošním kongresem..Bylo to jak přes kopírák, stejná slova, stejná gesta, nového nic..Nepoučil se,holoubek, on i ODS prožívají syndrom vyhoření..A bezpochyby na to doplatí..

Bohuzel Vas sklamu, ona na

Bohuzel Vas sklamu, ona na techto principech a mechanismech stoji. Ti lide ji ovladaji proto se od nich nemuze distancovat. Podivejte jak dopada Svoboda v Praze. Ta strana se neni schopne reformovat proste proto, ze zakladnim principem je zhasinani, nerozlisovani mezi cistymi a spinavymi penezi a rozkladani svych konkurentu. Na techto principech vznikla a takova je.Nemuzete zmeni partu zlocincu tim, ze je prinutite aby se jednoho zrekli nebo ho verejne odsoudili.Ono dvojce ODS CSSD je na tom zcela stejne, akorat ma trochu sebereflexe. TOPka je stejna jako ODS. Politicke strany u nas jsou projekty na vyvadeni penez. Nic vic. Zbytek jsou keci pro lidi.

On i Pospisil byl vicemene

On i Pospisil byl vicemene okolnostmi donucen zmeny delat a pohnulo se to. To same se vymeni policejni prezident. Don Pablo se pokusil potopit Bradacovou ale uz to neslo. Dalsim sefem ODS bude nejspis Pospisil kuli jeho image, ale nic se nezmeni. Pospisil ma Jurecka takze je ze stejneho vrhu.Klicovejsi bych videl momentalne odvolani Lessyho a Kubiceho snahy zlikvidovat vysetrovani. To je asi nyni nejvetsi problem.

Naznačené strategie zohledňují

pouze rámec koaličních handlů.Je zde jedna síla, která "kupodivu" spí, přestože ekonomická situace je pro mnoho občanů už nyní neúnosná. ODBORYKterý z kmotrů využije odborové pohlaváry ke svým strategickým záměrům? Není snazší cesta jak donutit Nečase k odchodu, než  hlasitý dav v ulicích. Ale on se dá velmi dobře nasměrovat v zájmu ODS i proti nesmrtelnému Kalouskovi ... ;-)

+ Don Pablo

+ Don Pablo

Momentalne na jednom z klicovych mist

Vymena Pospisila za Dona Pabla byla pro fungovani soucasneho systemu bycich siji klicova a dnes je jmeno teto osvedcene loutky v roli metare treba jmenovat na jednom z prednich mist.

Jedna praktická pro ODS-

delegáti sepíší několik jmen, o kterých si myslí, že nejvíce poškodili pověst strany.Ti, které označí nadpoloviční většina budou okanžitě vyloučeni ze strany. Domnívám se, že kdyby bylo tohle učiněno, vyslalo by to signál k veřejnosti, že je ve straně opravdu vůle něco měnit, že je vůle očistit ji od pijavic a kmotrů.Prosím diskutující,zkuste zde takový svůj seznam napsat-jen tak, pro srovnání-máme-li podobné názory. Můj tip:Hrdlička,Bém,Dlouhý, Oulický, Ouzký,Jančík,Cabrnoch,Vondra.To je jen pár výtečníků,kteří mi vytanuli na mysli-možná ani všichni členové ODS nejsou.