Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 31.10.2012 8:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
klaus, po husákovi další

klaus, po husákovi další komunistický prezident, neboť byl zvolen hlasy komunistických poslanců, nikdy nepřekročil stín levného populisty, morálka socialistického veksláka založená na lžích a burcování ovcí do boje za kdeco, (ostatně tak vypadají všechny jeho projevy, pouze je modifikuje pro aktuální situace). tzv. antikomunista, který na rozdíl od havla zval komunisty k jednání na hrad, neboť dle jeho tehdejšího projevu, je potřeba komunisty začlenit do politiky, ostatně styl vládnutí systémem něco za něco byl ods vždy vlastní a nevyjímal čssd ani ksčm. v cizině dokázal zatím ukrást jen propisku, ale u nás se podílel na rozkradení státního a soukromého majetku - výnosy z privatizace zmizely a zůstala po nich jen pachuť dluhových složenek, skrytého zadlužení, které budou platit příjmově aktivní češi, tj na každého takového odhadem tak 300 000 kč. zloději a socky to platit nebudou, to je "bonus" pro pracující lidi poctivě platící daně.nevidím nic v jeho činech, co by zakládalo důvěru k někomu jako je on a lidem kolem něj. je to stejné, jako pozvánky na prodejní akce pro důchodce, jen v jiném měřístku.

Mesiášství?

Nechci nikoho urazit, ale pokud by se postupovalo podle staletími ověřenými zákony Desatera, k tomu, co se děje, by možná nedocházelo.. Podotýkám, že nejsem praktikující křesťan.A Mesiášství nesnáším, cesty do pekel jsou dlážděny jejich dobrými úmysly..Klausův projev měl jak formu, tak obsah,líbil se mi..

Článek trefně vystihl ...

... jednu z podstatných charakteristik V. Klause - jeho národovectví a zahraniční izolacionalismus. To byly politické trendy mající kořeny v době hroucení klasických impérií a vzniku nacionálních států, tj. konce 19. a počátku 20. století. Pokud se někdo podobnou politiku snaží křísit do praxe dnes, zavání to jen neuskutečnitelnou staromilskou iluzí - svět se pohnul, je více propojen nežli kdysi a politik - chce-li být brán vážně - by to měl vzít na vědomí.To však mluvím o zahraniční politice - soukromé  žebříčky hodnot nechť má každý jaké chce, za ty si ani Klaus, ani nikdo jiný kritiku nezasluhuje. 

Chyba

...tak se stala chyba nebo překlep, sám nevím... To je haló... Podstatní jsou tito nebezpeční samozvaná mesiášové dneška. Btw., velmi dobrý komentář k Janečkovi právě dnes v HN... http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-58191380-psychedelicka-revoluce-karla-janecka   

Myslite, ze ty Vase stare

Myslite, ze ty Vase stare poradky co se tu budovaly 20 let vydrzi?

Ale vždyť oni vidí, že končí

jak říká klasik "oči to vidí, ale mozek nebere".

Kez byste mel pravdu. S tim,

Kez byste mel pravdu. S tim, ze to nechapou to je pravda. Boji se a kopou kolem sebe.

asi se jen překlepl... i

asi se jen překlepl... i mistr JUDr se někdy utne!

Čtu to jinak

Myslím, že varování před mesiášy z vnějšku přesně sedí na různé Janečky a jemu podobné...

Ku.a!

"Mesiáš" podle vzoru "Kalina" - 7.p. před Kaliny = před mesiášy(Jak říkal Magor, nad tím zůstává rozum i fallus stát.)

Kdopak byl spolutvůrcem

Kdopak byl spolutvůrcem opoziční smluvy? Kdo  byl u vypínače lampy aby se mohlo privatizačně krást! ??  Kdo si odklonil miliony do Švýcarska? Kdo položil základní kámen dnešní politické žumpy? A kdo teď brečí nad rozlitým mlékem ???

Bortí se svět, kterému rozumí především Václav Klaus.

Nemohu bránit něco, co nedokážu pochopit. Václav Klaus nezná korupci a nechce si dát práci s rozlišováním čistých a špinavých peněz. Takové prostředí vyhovuje jen mafiánům a deformuje tržní prostředí.Václav Klaus popíral vždy jen a jen sebe. TRŽNÍ MECHANISMY NEJSOU SLUČITELNÉ S NÁZORY VÁCLAVA KLAUSE.Komunisté zneužili učení Karla Marxe a Bedřicha Engelse. Václav Klaus "zneužil" klasickou ekonomii. Nezapomeneme.

Jojo presne tak. Kikina neni

Jojo presne tak. Kikina neni ekonom je to obycejny malomestacky zlodejicek.