Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 40
  • Poslední: 27.10.2012 14:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Janeček a spol..

Pan Schneider na akci s panem Janečkem byl a napsal článek podle toho.Já tam nebyl, ale v Babišově  5+2 pro Vysočinu jsem o té akci četl článek,který byl svým obsahem diametrálně jiný..Tak by mne zajímalo, kde je pravda..Tak mi nezbývá nic jiného, než až bude na Vysočině další akce, asi se jí zůčastnit,  není nad osobní dojem..:-)

Tachat,

podle tradice to je to jediné, co ukázal Hospodin Mojšemu (???): "the under part, the ''posterior'', buttock, bottom, rump" (tyto varianty podává Reuben Alcalay). Na tuto tradici navazujícím způsobem by se to dalo interpretovat, že staří moudří nám tak předávají zkušenost, že okolo třiadvacátého roku putování za svobodou se ocitli v prdeli. Nu, není nad znalost svatých písem. 

To by šlo

Snad těch 20 let ještě vydržím a udržím moč :o)H. Chram

Bezvadně řečeno

Bezvadně řečeno, díky.Kde je ten bod zlomu, kdy se z ovcí stávají svobodní, samostatně a pozitivně myslící lidé ?Zdraví Honza Chramosta

Kde je ten bod zlomu?

Je velmi jednoduché ho najít: je na poušti a trvá čtyřicet let, neboli dvě generace (obávám se, že jde o minimální odhad). Proto není potřeba se ještě věšet.Mimochodem: co se dělo na poušti onoho třiadvacátého roku?

Velmi trefné

Velmi trefné.Nu 31,1-49, 23. zastavení je Tachat: Náhrada, možná Rozlámání, Vyděšení ( Láďova kniha Nachaš, str. 269) . To zcela sedí na současnou situaci u nás i ve světě.Zdravím H. CH.

Ale ale :)))

pane Schneidere, že by snad nějaký vlastní kostlivec (takového podobného ražení) ve skříni? :))) Mě si klidně prolustrujte, je to jen dobře. Člověk musí vědět, koho volí a koho ne,  koho chce, aby ho zastupoval či nikoli. Žádné strachy, do Vaší minulosti mi nic není, anžto nejste v politice. Což u Karla Janečka neplatí. Zvláště, co mi prozradil cestou z oběda ve Slávii v srpnu 2011, že NFPK povede 2 roky a poté vstoupí do politiky. A jak je NFPK už dlouho na světě? V zimě to budou 2 roky, že? Takže případný volič má plné právo vědět o jeho minulosti. Zrovna tak se to týká i jeho současné činnosti. A nejde jen o jeho otce, že? Karlova vlastní minulost stačí sama o sobě. Žádné bílé Havlovy tlusté čáry za minulostí už, pane Schneidere, těch už bylo dost. Člověk má právo na informace. (p.s. a malá poznámka Vám, pane Schneidere: já nemám zapotřebí se nikde zviditelňovat. Tady na komunále jsem viditelná až moc :))) /

Mila damo. Ja jsem vedel, ze

Mila damo. Ja jsem vedel, ze se nekde objevite akorat jsem si myslel, ze to bude neco takoveho spise Peakovskeho nez na zpusob pani Koci. To, ze snaha Janecka sejmout za kazdou cenu je, je jasne. Pres ten jeho business to neni asi mozne.Era nakupu byvalych spolupracovniku a psychopatu je tady. I kdyby Janecek do politiky chtel jit, ja bych mu to za zle nemel. Ona se ta zmena asi jinak udelat u nas neda.Rittig vypisoval na Janeckovu hlavu 50 milionu, doufam, ze si aspon liznete. Preji vse dobre.

:))))

"Spolupracovníků" koho, čeho? Mně bylo v r. 89 19 let. :))) To je fakt blbý, co? Tak moc se snažíte na mě něco navlíknout - a ono pořád nic. Řekněte si vašemu Randákovi, to je fachman na vaření kauz z vody, on už vám něco vykoumá. p.s A nejvtipnější je ten Rittig v mém spojení :))) Já jsem tu známá už od r. 2008 - že kmotry zašlapávám jak otravný hmyz. Tak, jak v našem městě. Takže asi těžko by se na mě nějaký kmotr obrátil. :))) A když dovolíte, už na vaše plky reagovat nebudu. Děkuji za pochopení. P.B.

Neslysel jsem o Vas, ze byste

Neslysel jsem o Vas, ze byste nejaky protikorupcni boj vedla a nekoho do zeme zaslapala:-))))Jinak jste mi volna a jak pisete bude lepsi, kdyz tu konverzaci tady utneme protoze je o nicem.Jen k tomu, ze to kuli me budete muset napsat hebrejsky priste. To ani nemusite ja Vas nikdy nemuzu pochopit a usetrim si svu cas tim, abych od Vas vubec neco cetl. Mejte se pekne.

Proč bych vás měl lustrovat?

Napsal jsem to dost jasně, napíšu to klidně ještě jednou: lustraci své kádrovácké mysli jste provedla veřejně sama, já jsem na to jen upozornil - s douškou, že takoví lidé u mne končí. Vy se ovšem můžete dál rochňat ve své "komunální viditelnosti" (o důvodech té "viditelnosti" by asi bylo možno vést dlouhou řeč).

:)))

No ještě že ten Ježíš byl takový "kádrovák" :)) To nám totiž poradil Ježíš, víme? "Po ovoci poznáte. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce. Tak po ovoci poznáte je." To je celé. Tak se člověk, jedině tak, zbavuje svého ovčanství: jinak se člověk poznat nedá - než podle stop, které za ním zůstávají (pane pseudointelektuále). (p.s. ale Vy se se mnou přece nebavíte, tak už se nebavte. Místo plkání na netu jsme už před dvěma roky naše město zbavili kmotrů, je z našeho města vymetli, je celý důvod té Vaší "dlouhé řeči".) Mějte se.

Nejhorší je agresivní natvrdlost.

Ten citát totiž opravdu zní "po ovoci" - a ne "po fotrovi". Dochází, kádrovačko?

....

Souhlasím s tím, že lepší by byl idealisticky- protikorupční Janeček, než takový, jak ho líčí blog Bostlové..Ale kdo si ten blog přečetl, může mít potom  jiný názor a že ho četlo hodně lidí. Proto bych čekal to tr.oznámení, je to Janečkova obrana..To není o špinění podrážek, to je o pravdě..Ale třeba máte pravdu vy, já další průběh nedokážu odhadnout.Já bych se asi nas..l a tr. oznámení bych podal..

toto:

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/297713/Otevreny-dopis-burzianu-Karlu-Janeckovi.html

Vážená a milá dámo. Strávil

Vážená a milá dámo. Strávil jsem nad těmi Vašemi plky trochu více času. Vzývat pana Rampulu jako člověka, který by něco vyšetřil už na mě bylo příliš. Pokud jste za to dostala zaplaceno ja Vam ty penize preji protoze za ten vykon si je zaslouzite. Jestli to delate zdarma je mi Vas lito.Je to fakt humus a spina Rittigovskeho formatu. Diky nechci. Preji Vam abyste byla sama se sebou spokojena.

Ano, dělám to zdarma. To mi

Ano, dělám to zdarma. To mi je líto, takových let tu už jste a ještě jste se nenaučil česky, usuzuji dle toho, že jste neporozuměl textu, v jakém spojení se mluví o Rampulovi. Ale jestli chcete, speciálně pro Vás mohu příště přeložit do hebrejštiny. (tu umím) Ale přece jen na něčem se shodneme: Humus a špína, co? Vidíte, a to je přitom nepřiklášlený, pravdivý Životopis Karla Janečka (a jen to, co zatím ověřeně víme.) I já říkám, díky, nechci.  (Tím končím "diskuzi". pb)

Jen nevím,

jestli Vás1) víc tíží vědomí vlastní bezvýznamnosti2) nebo to, že ve společnosti chytrých lidí nikdy zrovna moc nechápete, o čem se u stolu právě hovoří... 

Mazaně napsaný článek, blahopřeji, pane Schneidere :)

Diky moc za clanek. Hadam, ze

Diky moc za clanek. Hadam, ze v jinem mediu o tom psat nebudou. Kdo vi proc?:-)

Janeček a spol..

Ve světle blogu paní Bostlové v idnes se jeví Janečkovy aktivity a spol. mírně řečeno nevěrohodné. Pokud jsou tyto informace pravdivé, je vystupování Janečka a  jeho Nadace pouhou"barnumskou"reklamou..Teď už chápu, proč se nehrne do politiky..Nejsem proti potírání korupce, prý nás každý rok stojí desítky miliard. Pokud ji ale potírá takový amatér, navíc s  podivnou rodinnou minulostí, postrádá tato činnost věrohodnost..Pan Janeček prý je výborný matematik, myslím, že by mu víc slušelo postupovat podle českého přísloví: "Ševče, drž se svého kopyta"!

Ovšem dlužno dodat, že blogu

Ovšem dlužno dodat, že blogu p. Bostlové na ČP věří asi jen jeho autorka a Vy soudě dle reakcí pod článkem předešlým ( o Janečkových aktivitách).:-))  Tím P. Hájkem jste mě ouplně dorazil, zvláště když jsem od této osoby zrovna o víkendu četl další naprosto nechutné/nejapné pojednání. Ten pán je obětí bludů a případem pro psychiatra. Ctím demokratickou diskuzi, ale tlačítko "Ignore" by se někdy docela šiklo...

Možná ano,možná ne..

Čekám, zde Janeček podá tr.oznámení pro pomluvu a rozhodne soud,co je pravda. A jak jsem předeslal, neberu argument, že tr. oznámení nepodá a je mu to šuma fuk..Tlačítko "ignore"by možná bylo dobré,ale protože není, na to, co mne nezajímá prostě nereaguji..Je to to nejjednodušší..:-)) 

"...a rozhodne soud, co je pravda..."

Jenže on soud nerozhoduje o tom, co je pravda, ale co lze nade vši pochybnost dokázat.A to má k pravdě často velmi daleko... 

Ten jeji pamflet je podvrh,

Ten jeji pamflet je podvrh, ta zenska je asi nemocna.Toho amatera chteji vypudit ze zeme a zrusti mu ten amatersky fond. Proc asi myslite? Protoze nema vysledky ze?:-)

Možná ano,možná ne..

Může to být pravda a nemusí..Čekám, zda na ni Janeček dá tr.oznámení pro pomluvu a rozhodne soud..Pak by to bylo jasnější,ne? A neberu, že tr.oznímení Janeček nedá,protože je mu to šuma fuk..

Nevim co udela Janecek, ja

Nevim co udela Janecek, ja bych si s tim podrazky nespinil. Jiste kruhy se snazi Janecka dostat ze zeme, zacal bourat zabehnute poradky, ktere se tu budovali 20 let. Ja Vam sezenu za par korun cloveka, ktery o Vas bude tvrdit, ze jste magor a ze jste ho obtezoval takze tak.Me zajima co realneho dela. NFPK odvedlo kus prace a usetrilo nam stovky milionu neli miliardy. O te pani co tam pise nevim nic krome toho, ze to zni dost pochybne. To je takova zoufalost, ze tomu nemuze nikdo rozumny verit, osobne bych ji ani nezaloval. Zrejme je to clovek, ktery touzi po publicite a to by ji clovek dopral. 

S tou publicitou jste to asi trefil.

Jak někdo začne s tím, že něčí otec byl agent, tak u mě tím okamžikem skončil, protože s bolševickými kádrováky a politruky se nebavím. Jsou to většinou různě zneuznané bytosti, často s objektivně těžkým dětstvím, které si otravně vynucují pozornost. Jenomže jsou to bytosti nezajímavé a nudné. Mohou se zvencnout vzteky, když třeba zjistí, že Státní bezpečnosti nestály ani za svazek, Janouškovi ani za žalobu. Prostě kuřinec, z něhož se už ani nekouří.Něco na způsob jakéhosi pana Krauskopfa. Vypráví se o něm, že dokázal být příšerně nudný. "Doktore, co dělám špatně?" skučel tento »nudnik« u svého dušezpytce, "žena se se mnou nebaví, můj syn jakbysmet, pro své přátele nejsem, společník mě přehlíží. Ani nepřátele nemám. Číšník mi nepoděkuje za tringelt, holič mi nedá ani drb, taxikář mi neřekne ani nejlacinější fór. Pes na mě nezaštěká, snad už na mě ani neprší. Jako bych nebyl. Doktore, proč???" Doktor si zapálil, usrk kávy, chvíli hleděl zadumaně, a pak zvolal: "Další!"

ale pane knighte...

...nedělejte hloupého. (Kolik Vám Janeček za tyhle žvásty platí??) Janečkův "protikorupční" fond, NFPK, je před zrušením (dělá  na tom policie a státní zastupitelství), protože to není žádný nadační fond (!), podle zákona, ale normální soukromá Janečko-Randákova rozvědka! Která štrachá kompro na politické a ekonomické protivníky. (Máte-li dost peněz a třeba obchodního konkurenta, co takhle si je objednat? Libí??!)

Kolik mi plati? Hodne. Plati

Kolik mi plati? Hodne. Plati mi nadeji, ze by se to tady mohlo zlepsit. Plati mi nadeji, ze nase deti budou moci zit v lepsi spolecnosti nez zijeme my ted. Tim mi vazena damo plati. Nic z toho mi bohuzel nemuzou nabidnou lide, co plati Vam. A verte, ze je dobre znam protoze jsem pro ne delal.Prominte oni nemaji politicke nebo ekonomicke protivniky. Janecek u nas nema konkurenci ve svem oboru. Nema ani politicke ambice tak nemuze mit ani politicke protivniky. Jeho protivnikem je zkorumpovany system.