Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 7.10.2012 16:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ducar

??????

Pragmatický idealista :) Daiyili, v kolika letech přestane člověku fungovat druhá signální soustava? Je to ovlivněno sešlostí věkem anebo naopak duševní vyspělostí věkem? Nelze vyloučit, že vadnoucí lidský tvor utlumí složité formy předávání informací záměrně… aby měl stále o čem mluvit, i když nestíhá.

Ducar o Klimešovi

Pan Ducar lakonicky ohodnotil zamyšlení pana Klimeše nad čínským nacionalismem a jeho možnou funkcí v čínském uspořádání jediným slovem." Idiot". Ale napsal to čínskými znaky.Neměl odvahu se vyjádřit česky nebo snad chce omráčit čtenáře ?Běžný čtenář ale čínským znakům nerozumí a totéž platí pro redakci, protože by jinak takový vstup do diskuze nepřipustila.Porušuje etický kodex,který redakce sama vyhlásila.Vyzývám proto  pana Ducara, nepochybně rovněž sinologa, aby své negativní ocenění Klimešova článku zdůvodnil, na faktech doložil a dal nám možnost, abychom si i my vytvořili nějaký názor.

S Ducarem nemá cenu ztrácet čas

To je diagnóza. Klasický východní Všeználek křížený Broukem Pytlíkem - žvásty všeho druhu zásadně nezatížené něčím tak podřadným a západním jako jsou logika a argumentace a téměř nepostižené fakty. Všimněte si, že ve svém výlevu dole opět nic takového nenabízí. Jen samá silná slova a dojmy vyjádřené  co možná nejbarvitěji a rádoby hlubokomyslně, aby pokud možno uniklo, že vlastně nenesou žádný významový smysl. V Srbsku a Rusku podobné prázdné kydy opravdu plní stránky časopisů. U nás se zatím naštěstí víceméně omezují na internetové komentáře. Buďme rádi a mějme s panem Ducarem soucit. Nemá to na světě lehké. :-)

Orientační seznam výprasků virtuálního deprivanta, nicku Monty, autorem Ivan Ducar v diskuzní sekci na serveru Česká pozice :) O démonech Kavkazu i kosmopolitním parazitu jménem Moskva Aféru s dalajlámou spískal Žantovský a dostal za to kartáč Kalousek je všude. I ve věci Národního divadla

NN, odvahu jsem měl (odvahu?), ale redakce původní česky napsané slovíčko "idiote" smazala :) Fráze typu "Vládou živený nacionalismus" jsou pro mne dostatečným důvodem k vyjádření opovržení nad obsahem článku. Kdykoliv narazím na "akademické úhly pohledu vyjadřované punkovým stylem", budu hledat po kapsách granáty anebo alespoň pistolku na antiperle. Já tyhle partičky, okupující redakce českých literárních serverů, dnes již dobře znám, jedná se o zhrzený odpad zpravidla vysokoškolsky vzdělaných deprivantů s téměř nulovým uměleckým nadáním, ovšem abnormálně zduřelým egem a chronickou ctižádostí po společenském zviditelnění. Položit rovnítko mezi přirozené občanské nálady a vládou živený nacionalismus vyžaduje trest. Anebo soucit… protože knihomol (= zbytečně vzdělaný člověk) je vlastně forma sociálního postižení, knihomol Klimeš si poskládal jen své další vědomostní puzzle, namísto aby vytvořil žurnalistickou mozaiku. Pokud tedy dokážeš vnímat rozdíl mezi puzzle a mozaikou, Daiyili, vnímat rozdíl mezi něčím, co je předem dané jako skládačka, anebo něčím, co musíš sám vytvořit jako umělecké dílo, jako originál díky svému nadání a nikoliv českým sinologickým směrnicím, předávaným z otce sinologa na syna sinologa. Takhle se množí snad jen mořské korály a europoidní sinologové :) Jakým způsobem se já osobně vyjadřuji o poměrech v Říši středu, anebo jak reaguji na podle mého vidění zasvěcené komentáře, si na České pozici najdi sám, Daiyili… ačkoliv Ty se vlastně personalisuješ do pomnožného "My Daiyili" :) PS: Vyzkoušej si promítnout přirozené občanské nálady zákeřně označované politickým establishmentem za projevy nacionalismu do prostředí České republiky. Možná pak prohlédneš Klimešovy sinologické manévry, které nemají daleko k jochistické bloggerské propagandě. Když filištín vezme do rukou opratě všehomíra, začnou pršet žáby.

Ducar

Mnoho slov a myšlenka žádná.Kopete kolem sebe jako splašený kůň.Držte se věci.Klimeš vyslovil několik tézi.Vyjádřete se k nim.Sdělte nám, v čem s ním nesouhlasíte a proč. Pokud to nedokážete, tak se nepleťte mezi dospělé. A buďte tak laskav a nikomu netykejte.

Lepší jedna zásadní myšlenka, než tisíc připomínek. Když neumíš hrát moji hru, nevnucuj mi svoji, Daiyili. Nickům se nevyká, vyká se dospělým lidem. Je možné porušit nepsaný zákon na počítačových sítích a vykat i nickům… pokud nabídnou například nevšední myšlenky anebo z nudy. ......................................... Fráze typu "Vládou živený nacionalismus" jsou pro mne dostatečným důvodem k vyjádření opovržení nad obsahem článku. Položit rovnítko mezi přirozené občanské nálady a vládou živený nacionalismus je trestuhodná manipulace. Vyzkoušej si promítnout přirozené občanské nálady zákeřně označované politickým establishmentem za projevy nacionalismu do prostředí České republiky, možná pak prohlédneš Klimešovy sinologické manévry, které nemají daleko k jochistické bloggerské propagandě. To je můj názor a pokud si jej nedokážeš vyložit, zmlkni, protože kvůli jednoho šťourala z něj nebudu vyrábět padesát tezí metodou per partes. Nacionalismus je -ismus blízký fašistické ideologii, zatímco občanské nepokoje jsou projevem pohoršení nad nepřátelským jednáním. Klimeš nebude obviňovat pohoršené Číňany z nacionalismu, se svojí fašistickou rétorikou udělá terno spíš v USA anebo Izraeli. Já jsem za dobré anebo lepšící se hospodářské vztahy s Ruskem a Čínou velmi velmi rád, jedině tudy vede cesta, chceme-li se vyhnout obchodům zavánějícím natištěnou prašivinou anebo záměrným zadlužováním a zotročováním.

??