Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 19
  • Poslední: 4.10.2012 17:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Skvělá zpráva ! Drábka okamžitě zavřít za spolupachatelství !

Věříte snad někdo tomu, že Drábek celou dobu nevěděl, co jeho společník a gauner Šiška dělá ??? Určitě to věděl moc dobře, nefunkčnost zbytečně nakoupených systémů pro úřad práce celou dobu kryl !!! Takže taky Drábka okamžitě zavřít - za spolupachatelství nebo rovnou zločinné spolčení !!!

Račte prominout,

kdo tu mluvil o lesku? Já mám pouze za to, že to bylo to nejlepší, co předvedl.

Pro Fujitsu jsem před rokem dělal, vím jak to chodilo s proplácením faktur, ostatně stejně jako všude jinde. Nemyslím si, že by Hojer a Šiška někoho upláceli z vlastní kapsy. Lidé z Fujitsu mohli jen stěží zasednout k jednomu stolu s pohlaváry z firmy OK system a nabídnout jim úplatek, aby vycouvali z projektu (anebo to udělali a v první fázi narazili). Takže Fujitsu přitlačilo, namastilo kapsy dvěma vyjednavačům – Hojerovi a Šiškovi, přidali jim "krabici od vína" pro pohlaváry z OK system a Hojer se Šiškou k tomu přihodili navíc příslib na zakázku za řádově sto milionů. Jenže chlapci z ministerstva narazili stejně, jako lidé z Fujitsu – pohlavárům z OK system byla milejší stávající zakázka pro celou firmu a všechny její zaměstnance, než řádně napěchovaná krabice od vína a nějaké ty drobty :) Drábka je mi líto, byl to můj spolužák na ČVUT, normální kluk. Spakoval se právem, je to jeho vina, o konfliktu mezi OK system a Fujitsu nepochybně věděl a nic neřešil. Jakmile jde o velké prachy, nemůže věřit nikomu, netobože za něj strkat ruce do ohně. Drábek nese nejen politickou, ale i ekonomickou odpovědnost, je to stejný případ jako s Parkanovou a Kalouskem.

Hezký příspěvek!

Jen mi tam trochu pane Ducare chybí, jaxe Váš spolužák Drábek vyvíjel po ´89. Celá kauza mi nápadně připomíná záležitost šéfa jisté penzijní pojišťovny, který začínal jako prodejce elektroniky a protože dodal levná PC ministerstvu PSV, stal se za odměnu šéfem pojišťovny.I já mohu říkat, že je to hodnej kluk, popil jsem s ním něco panáků a obdivuji jeho rozhled. Problém je v nastavení mantinelů.

Když jde o prachy, nota bene velké prachy, nelze věřit nikomu, i přátelství má své meze. Kdo chce být velký šéf, musí přátelské vztahy obrečet, což Drábek podcenil. Kdybych v minulosti blbě nevěřil, mohl jsem se mít taky líp, ale to je jiná historka. Myslím, že zásadní mechanizmy charakteru se od nějakých osmnácti let u nikoho nezmění po zbytek života, mění se jen míra latentní nasranosti, možná se tomu říká ztráta iluzí.

Aha? No vida :)… Drábek přiznal, že věděl o jednáních, která náměstka dostala za mříže

Krasny priklad

Vzoroveho politika TOPky. Uvidime jestli se dostane na Kalouska, to je vetsi ryba, ktera prezila uz hodne. Snad jim to volici spocitaji. Murdoch: dnes je to trosku i jina doba a precijen ODS ma jeste asi trosku naskok v praxi moci u nas. 

Quod licet Jovi ( Řebíčkovi),

Quod licet Jovi ( Řebíčkovi), not licet bovi (Drábkovi)...

Umělec vycítil, že již navršil svou míru

sKartou a informačními systémy zřejmě zajistil úspěšnou reformu svého důchodového zajištění a není proč dál marnit čas.

...

Kolik ministrů už v téhle vládě vlastně rezignovalo? Resp. kolik jich tam ještě zůstalo? 

Není toto Kalousovo vyjádření

Není toto Kalousovo vyjádření naplněním skutkové podstaty šíření poplašné zprávy?:-)))

To bude asi zásobník do

To bude asi zásobník do airsoftové pistole....

Miroslav Kalousek mne před

Miroslav Kalousek mne před chvílí šokoval s výrokem na ČT24, když odpovídal na otázku, kdo ministra Drábka nahradí. Místopředseda TOP 09 prohlásil, že "strana má komfortní personální zásobník". Tak na to bych se fakt podíval. Když nahradili Bessera Hanákovou, tak také čerpali z tohoto zásobníku???

To je jedno(d)uché!

Ministrem se stane neznámá osoba, která má úzkou vazbu na ostravské ocelářské miliardáře, kteří vlastní zdravotní pojišťovnu.No schválně, koho má Top 09 v záloze?

Drábek asi četl Jocha.

Budiž mu ke cti připsáno, rezignaci ohlásil klidně, bez emocí, bez sebelitování, aniž by kalil vodu, že na něj bylo kýmsi cosi spácháno. Odchod byl tím nejlepším, co dosud Drábek předvedl, ať už to zní jakkoliv paradoxně.

Pravičáka

nezapře.

Jocha?!

To si dělaj asi srandu, ultrakatolík Joch je na úrovni bolševíckého ministra vnitra Noska. Jochovi jen nezasvitla hvězdička a nemůže zatím škodit popravami jinověrců  a ateistů.Do pekel s Jochem i s jeho kámošem Semínem!

Na hodnocení Michala Semína se bohužel neshodnem, RosoMáku, ale to nevadí, pokusme se ctít pluralismus. Michal Semín není zas tak velký kámoš Romana Jocha, oni se v některých zásadních pohledech docela rozchází, například ohledně podpory zahraniční politiky Izraele, kterou Joch adoruje pro zviditelnění své populisticky pravicové propagandy a Semín naprosto správně odsuzuje z altruistických důvodů, liší se také v hodnocení americké vojensko-intervenční politiky. Semín je humanista, a to nikoliv laciný humanista. Blogger Joch je pouliční kamelot okresního formátu (pardon, Brno je vlastně krajské město).

A co těch třicet dnů, které

A co těch třicet dnů, které si ponechal na zametání stop? Neubírá to lesk jeho jeho čestnému rozhodnutí?