Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 24.10.2012 20:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Doufám, že ani Zeman

a ani Fischer se nestanou prezidenty......Zatím bych vybíral mezi paní Roithovou a panem Franzem.....

Bezskrupulózní karierní

Bezskrupulózní karierní židobolševik na Hrad? Tento národ už musí dostat hodně přes hubu aby se vzpamatoval !!!

Taky podpořím Zemana, ale kdybych měl jen trochu jistotu, že zbytečně neztratím hlas, šel bych za Janou Bobošíkovou.

MLHA

Supr,vite jaxe rikalo Zemanovi.. Mlha a vite proc? Protoze vzdycky pokuroval a nebylo mu videt do obliceje a mimojine proto, protoze penize vzdycky v mlze mizeli... Bohuzel je to nekompetentni starik a doufam, ze se do politiky uz nikdy vic nedostane, jsou to 90.leta , divokej zapad, nvm co na to vic rict. Nerikam, ze zrovna Fischer je alternativa, ale rozhodne do toho de uprimne a jasne rika co od nej volici maji cekat to od te mlhy bude zase secko mizet v MLZE...

Uprava

Hm,tak stim Fischerem to beru zpet jak vidim tak ani Mlha ani Jarmulkar by tam bejt nemeli...

Hoxlaku, na něčem se určitě shodneme, protože pod jiným článkem jsem připojil takovou anekdotu, která s vašimi poznámkami souvisí… Nedá mi to, cvičně si jeden zjednodušený pohled dopřeji :)… kdyby se na politické scéně dnešních dnů, s etablovanou levicí a pravicí a Kalousky a Sobotky, vyloupnul mladičký Václav Klaus anebo Miloš Zeman, nedotáhli by to tihle dva mládenci nikam, ty "velikány" z nich udělala historická příležitost, možnost tvořit nový svět, nový řád, byli jen ve správný čas na správném místě, český Klondike, možná – a teď se pouštím na hodně tenký led – kdyby se moc ponechala v ''89 nadále komunistům, kradli by taky, ale díky sociálnímu cítění by toho rozkradli méně a měli bychom se dnes všichni lépe (viz Čuba a Slušovice). Stejně bych tam nejraději viděl Bobošíkovou nebo Randáka.

Dobrý článek..

Dobrý článek, který ale mírně sráží první zvýrazněný text, je vytržený  z článku a je nesmyslný..příště si dávat větší pozor při  konečné kontrole.:-)Jedná se o text: Prezidenta kultivaci politických stran..atd. Jinak článek vystihuje situaci, která je jako jedna z možných variant. Fischer to nebude mít,v případě,že uspěje ( já se domnívám, že ne)  snadné, byl v politice krátce a není to žádný matador. Více v tomhle věřím Zemanovi, je obratný politik i řečník, jeho bonmoty jsou nezapomenutelné. Dělal jsem si nedávno  ze zvědavosti svou anketu, koho by moje okolí volilo. Byli jediní dva kandidáti Fischer a Zeman, za nimi o několik "koňských délek" ti ostatní. Zeman byl pro moje okolí "stravitelnější" než Fischer, Zemana si pamatovali víc..Nelze zapomenout, že Zeman má velkou oporu ve svém bývalem rivalovi Klausovi, to mu taky přidává body. A za Zemanem budou i voliči KSČM..Pokud se Fischer bude prezentovat jako pokračovatel Havla, může i nemusí mu to pomoci. Na Havla po jeho smrti vypadlo pár kostlivců ze skříně, třeba jeho  členství v Římském klubu, který hájil a hájí eugeniku..To u části informovaných voličů může znamenat spíše mínus..A Havel už není mezi námi, aby Fischera podpořil. Pokud Fischer odmítl striktně Klause, jeho chyba.Klaus žije a může se  aktuálne vyjádřit i k funkci na Hradu, což dělá..Sám jsem zvědavý,jak volba prezidenta dopadne..Každopádně mým prezidentskáým kandidátem je Zeman.

nechci na hradě

Hechci na hradě ani judaistu,  ani islámistu .Uvedené podmínky vylučují Fišera. 

Judaista, islamista

nebo christanista(?) , je mi to celkem jedno.Ale co mě vadí, a to dost, je bolševik. Tak pro mě napřichází v úvahu J. Fischer, M. Zeman, V. Dlouhý a ostatní soudruzi. A soudružky, abych byl korektní :-).

sebop

Kandidatura Jana Fischera na prezidenta je naprosto nechutná. Jestli si jej tento národ "Nedej Bůh" zvolí, tak si opravdu nic lepšího než podobné vychytralé karieristy ve svém čele nezaslouží. Takových ohebných oportunistů, jako on, v této zemi žilo 1,5 milionu členů KSČ k roku 1989, tedy kažý sedmý dospělý občan, kteří svým členstvím v KSČ aktivně udržovali u moci a v chodu ten hnusný komunistický režim. Ti byli mnohem nebezpečnější než celá slavná STB, ktera honila "máničky a chartisty"...Pokud bude Jan Fischer zvolen, je tento národ  odsouzen k dalšímu století mravního rozkladu, nastartovaného již konfidenty rakouské policie, rozpumpovaného Gestapem za nacistické okupace a dovedeného k vrcholného rozkvětu za vlády KSČ, především pak v období "gulášového komunismu" po bratské interancionální pomoci v roce 1968.Ani pomalu 23 let od 17. listopadu jsme se z dedictví této mravní otravy nevzpamatovali a kandidatura Jana Fischera je toho živoucím důkazem.

Kocourkovskej – komunisty neurážej, komunisté mají v úmyslu podpořit Miloše Zemana (pokud vím), a to je docela rozumné chování, Jarmilku Fischera dle mého názoru prozatím podporují nanejvýš tak tvůrci software pro vyhodnocování výsledků průběžných anket… protože kde jinde by Jarmilka Fischer těch cca 30% vzal? Mám trochu obavu, abychom nedopadli s volbami podobně jako v Bělorusku.

Než takovouhle šaškárnu s kariérním komunistou coby hlavním

kandidátem, kterého ochotně podpoří všichni komunisti co jich u nás je, tak to jsem radši pro zrušení prezidentského úřadu.

Zajímalo by mne, proč se londýnský bankovní úředník, pan jarmulka Fischer, distancuje od významného českého státníka teprve ve chvíli, kdy mu Václav Klaus už nemůže nabídnout nějaký džob (neboť odchází do důchodu)… proč se pan jarmulka Fischer nedistancoval od Václava Klause i v době, kdy ho jmenoval premiérem? Zajímalo by mne, proč se pan jarmulka Fischer nehlásil k Václavu Havlovi také před rokem 1989, proč namísto statečného politického odboje v řadách disentu vstupoval do Komunistické strany a držel jazyk za zuby jako ovce. Co vlastně chce tento pán? Být prezidentem České republiky? A proč?