Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 12
  • Poslední: 4.9.2012 20:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Dobrá palba. A co dětská práce? :)

uz nevim, jestli se smat, nebo ne, ale nad tema lidma z imperii a jejich majetky se mi toci hlava. Radeji neco odpocinkoveho: http://novenovinky.cz/index.php/skolstvi/18-skolstvi/46-novy-zakon-povoluje-detskou-praci-skolaci-budou-pracovat

Ba ba, je to choť Petrušky

Ba ba, je to choť Petrušky (nikoli Šustrové). Profesionální pár, dalo by se říci.

Taktéž zdravím. Rozhodně

Taktéž zdravím. Rozhodně Tykačovi ani deko!Joska Kotrbů - není to náhodou choť té prsaté socdemačky, původně v manažerské pozici v Spořce či KOBě před plivatizací?

Pepa má prý velmi zajímavý

Pepa má prý velmi zajímavý telefonní seznam :-). Nasbíral během své velmi zajímavé kariéry, navíc jeho manželka Petra Buzková je též zdrojem kontaktů. Pepa zdá se býti i členem klubu nedotknutelných, viz jeho trestní stíhání v případě České spořitelny a jejích hrátek s jistou leasingovou společností.

Hmm, pochybuji, že by se ČEZ

Hmm, pochybuji, že by se ČEZ zbavil Počerad. Můj tip je, že Štěpánek koupí Tisovou a Bakalář získá Dětmarovice, na Počerady vůbec nedojde... Mimochodem, kdyby ČEZ Počerady přece jen prodal Tykačovým klukům, tak o jakých nových smlouvách ( pro jaké elektrárny?) se bavíme? Co si tak matně pamatuju, tak krom zmodernizovaných Počerad a Chvaletic, kde by modernizace byla nutná, ostatní uhelky zásobuje dceřinka ČEZu SD a.s. Takže to na žádný win-win deal nevypadá...

Zdravím, zdá se být logickou

Zdravím, zdá se být logickou alternativou, jak vyautovat Pavlíka Tykačů. Ještě bude boj. To zase bude v alejích nablinkáno po seznámení se s do médií nově uniklými informacemi :-)).

v kazdem pripade  Tykac bude

v kazdem pripade  Tykac bude chtit svou investici zpet !!!

Tykačovci zcela správně

Tykačovci zcela správně zveřejnili výši své nabídky. Tím zamezí oceňovatelským hrátkám mezi ČEZem a Pepou Kotrbou z Deloittů, když jako posledně ČEZákům ocenili důl Mibrag na zhruba polovinu, než předtím 2 roky dozadu ocenili kluci z PwC. Čímž umožnili skupině EPH získat zbylých 50% Mibragu cca 2-3 mld. Kč pod cenou. ČEZ si snad nedovolí přijmout nabídku EPH za řekněme 15 mld. Kč, i kdyby toto bylo posvěceno "profesionálním oceňovacím posudkem" kluků od Kotrby.

ČEZ a jeho poradci

ČEZ si vždy pro transakce, které jsou tak trochu "specifické" vybral osvědčené borce z Deloitte. Je zajímavé, že tahle  parta z Deloitte dělá většinu projektů s veřejným sektorem - ČEZ, privatizace ČSA, Aero Vodochody, Dopravní podnik Praha, ale privátních dealů moc nemají. Proč? Josef, proč? 

Mibrag

S Mibragem naprosty souhlas. Docela by me zajimalo kde z toho drobky zustaly. Rekl bych, ze ODSCSSD. Ale ten nejlepsi kseft teprve ceka. Dostavba Temelina. To bude nenazranych.

Zase

další rozprodávání státních příjmů? Jo, ale ať se upraví příme daně na rok 1990.

kilo zeleza neni jako kilo peri :-)

proc?, to poznate, kdyz si na nohu pustite kilo zelezaa tak nejak je to se srovnanim onech 1,800 MW