Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 31.8.2012 18:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
ODS neni jen Necas

Mylite se, jako kmotri odvolali Liche tak i Lessyho. ODS neni, jsou jen kmotri a jejich nohsledi.

Směšné

Tahle vláda slibuje svůj konec 2-3x do týdne a jen tak uhrává každý den.Všichni občané se těší,že užuž konečně padne,ale nic se nikdy nestane a čas běží a hajzlové kradou a devastují v pohodě dál.Pád vlády mohou zařídit jen občané sami.Kubice je bezpáteřní krysa,neštítící se žádné špinavost a je ve službách Nečasovců a Kalouskovců.Tečka.

Darinka

A kdo teď zastaví stíhání Dary Rolins, když to museli dát tý Bradáčový??

Zajímavá personální

Zajímavá personální změna...Červíček si zvolí za náměstky Osvalda (který pomohl Lessymu na výsluní) a Kužela (který takřka celou dobu Lessyho řídil).Potom Černochová navrhne Vidíma (myslím, že minulost Vidíma netřeba komentovat)... Tak nevím, co si o tom myslet. Politika je někdy velmi zvláštní...

Nenechte se vysmát..

Název článku je k smíchu, Kubice by si bez Nečase ani neprdl. Musím souhlasit s Johnem, když včera v HP říkal, že Červík  zlikviduje všechny,co dělají rozjeté kauzy, které se týkají vládních politiků. Je to další mouřenín, který splní i nemožné. Komu se to bude hodit? A co Bém u Nečase? Orodoval za DPP? Náhoda? Na takovéhle náhody nevěřím.Ale Kubice udělal dost závažnou chybu, nectil presumpci viny a na tamhle faktu se dá stavět obhajoba Lessyho.Může být, že Lessy vyhraje soud a budou dva policejní prazidenti..ale co,u nás je vše možné..

Aha, takže Kubice si

Aha, takže Kubice si nadelegoval zničehož nic nového policejního prezidenta a Čistá špína mu jen otcovsky vytknul, že ho měl informovat? To je opravdu, ale opravdu žertovná úvaha, zejména pokud si laskavý čtenář vzpomíná, jak probíhalo výběrové řízení na policejního prezidenta za ministra Johna:-)  Prostě realita byla taková, že všichni - Nečas, Kalousek i Kubice věděli, že když Lessy nesplnil gentlemanskou dohodu o odchodu ( protože nebylo řečeno B), tak se zkrátka vyčká, až bude po ruce důvod/záminka, aby byl odejit. Kubice, aby nezdiskreditoval stranu, jíž slouží, tak vzal akci na sebe a to i z toho důvodu, že by se hůře obhajovala volba Červíčka, pokud by modroptáci o Kubiceho volbě předem věděli.  Ovšem jsem si jist, že věděli, protože věc se táhne už nějaký pátek a kádrová rezerva už určitě byla xkrát prodiskutována předtím... Ohledně paní Karolíny - to je legrační, vážně si myslíte, že si strana s nicotnými volebními preferencemi vypustí vlastní rybník? Nehledě na to, že Lessy byl spíš Bártovec, než Peakovec a Karolínčina skvadra se s Bártovci zrovna nemusí, takže je to jen taková úsměvná kouřová clona. Modroptáci moc dobře vědí, že s Peakovci můžou klidně oborat úhor - DPH, restituce, policejní prezident, cokoli vytáhnou z klobouku, neb ti se na nic nezmůžou, psi štěkají a karavana táhne dál...  Kubice, pokud se chtěl zachovat seriozně, tak měl s Lessym dát řeč, a pokud by Lessy odmítl odstoupit sám, tak ho měl postavit mimo službu, jenže mezitím by začaly tlaky, koho dosadit místo něj, takže by to Červík neměl tak lehce nalinkované jako při Kubiceho naoko hurá akci, "překvapivě" neprotestuje ani ODSka, ani TOPka, přičemž snad při všech předchozích výběrech se o obsazení postu přes pravomoc ministra vnitra koaliční strany dohadovali a sáhodlouze projednávali mezi sebou. Popravdě nepamatuji jednoho jediného, který by byl vytažen z klobouku samotným ministrem vnitra jako to předvedl včera Kubice:-)

Existuje ještě jedna pravděpodobná verze

"Ledaže by existovala ještě další verze, pro niž však nemáme žádné důkazy a která je založená pouze na nepředvídatelném osudu politických her. Co když bylo záměrem ministra Kubiceho shodit vládu premiéra Nečase? Domluvit se na tom mohl například s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem, pro něhož by to před volbami v roce 2014 mohla být poslední příležitost pro sestavení vlastní vlády." .................................... Existuje ještě jedna velmi pravděpodobná verze, stačí jen trochu číst na netu a umět vidět ty správné informace.

Zdravím, obávám se, že

Zdravím, obávám se, že Kalousek už v nejvyšší politice skončil a moc dobře to ví - kvůli tomu, co předvedl při vydávání Vlastičky. Nejčko už mu jen dobíhá mandát a voliči mu to ve volbách sečtou, ikdyby byl volební leader, jako to sečetli Ičkovi v roce 2010... A říkám otevřeně, zaplať pánbůh!

"Domluvit se na tom mohl například…" i s někým jiným, než jen Kalouskem. A říkám otevřeně, zaplať pánbůh!

stát a my..

na celé této věci je krajně zarážející, jak jsou ozbrojené složky rozklížené a v rukou politických hrátek, kde na pozadí může jít o naprostou hospodářskou devastaci státu. A je smutné, když se do takových hrátek zapojuje BIS a GI.A co na to vrchní velitel ozbrojených sil? Jen povytáhne obočí a prohlásí něco o možném ohrožení demokracie? Na co ti všichni příslušníci vlastně přísahají?...na ochranu vlasti, státu a obyvatel a nebo na poslušnost politicko-justičně-mafinánským strukturám ?