Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 26.8.2012 18:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Náročné sporty

Každý kdo si dá pořádný sportovní záhul ví jak po něm vypadá. Osobně běhám delší trasy (čistá amatéřina) a sem po nich pěkně vyfluslej. Když vidím, že na takový Tour předvádějí mnohem větší výkony několik dní v kuse... no to je pak celkem jasný, že nějakou pořádnou regeneraci mít musí. P.S: Je mi jedno jestli Amstrong dopoval nebo ne. Je to prostě borec!

Není nad vlastní zkušenost

Super rozhovor, samozřejmě… jen netuším, proč se dělají tajnosti se jménem cyklisty, který s Armstrongem jezdil "na vlastní oči" :) Kdo se zajímá, ten ví, kdo se nezajímá, zjistí to během několika desítek vteřin na netu. Jako amatér jsem si dal jednou o samotě přes 220 kilometrů na jeden zátah, vedro přes 30°, cesta na jižní Orlík často v kopcích, možná jsem málo pil, málo odpočíval, něco bylo špatně… asi na dvoustém kilometru kolaps, kdy jsem v naprostém vyčerpání a křečích ležel ve škarpě a půl hodiny myslel na nejhorší. Alespoň vím, na co se při přenosech z Tour koukám, taková zkušenost pomůže změnit názor, nemít plnou hubu keců  :)

WADA

Cyklistika, atletika či běh na lyžích jsou chudé sporty, proto má WADA zelenou. Příkladem buď ona aféra se španělskou klinikou. Média utichla ve chvíli, když se zjistilo, že na seznamu jsou fotbalisté, tenisté, apod. = hvězdy bohatých sportů. Bohaté organizace typu FIFA si nepřipustí WADU k tělu. V bohatých sportech je doping defakto tabu. Fotbalista za stamilióny nemůže dostat distanc na dva roky, ale jeho výkon musí být skvělý a rekonvalescence při neustálých úrazech blesková. Přesto nejsou žádné dopingové aféry. Nejsem zastánce dopingu, ale evidentně měříme dvojím metrem. Tato situace samozřejmě vyhovuje bohatých sportům, jde o sponzory. 

Výborný rozhovor

Ani neříká tolik nových věcí, ale ta jeho upřímnost mě opravdu mile překvapila.

Šachta & Partners už dělají i PR články?

Tenhle má jednu velkou chybu. Je moc dlouhý.