Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 6.8.2012 16:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Souhlasím, možná, že souboj

Souhlasím, možná, že souboj mezi Fischerem a Zemanem rozhodnou hlasy komunistů v prospěch důchodce z Vysočiny.

nejde mi na rozum

že pravicová media zatím nepokládají otázku a co KSČM?Je totiž známo,že Filip ohlásil start jejich kandidáta na září.Že by to NIKDO nevěděl?:-)) uvidím,ale jsem přesvědčen,že zamíchá pořadím ,už jistých prezidentů :-)...(Remek?)

(Jana Bobošíková?)

Vox populi, vox Dei !

"Náročný, státotvorný typ debaty si lze ostatně představit jen v televizi a v rozhlase…" Náročný, státotvorný typ debaty si lze dnes už představit jedině na INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH, posledním relativně svobodném komunikačním prostoru, kde nedochází k manipulaci s veřejným míněním, k nakašírovaným, prolhaným anebo nacvičeným divadelním proslovům, kde kandidát musí bezprostředně čelit reálným otázkám svých potenciálních voličů ale především i odpůrců. Vox populi, vox Dei !

druhe kolo bude soutez krasy.

Kdyz se koukam na kandidaty, rikam si, ze to bude precijen jine nez v Americe, kde by vsichni presidenti mohli hrat v reklame na zubni pastu. No povazte, je hezci Zeman, Fischer, nebo Franz? Koho byste chtel olizovat na znamce? Jasne uz ted je ze kampan bude vedena mezi Zemanem a ostatnimi. Jenom frazemi se Fischer neprosadi. Mala volebni ucast myslim nenahrava tolik exotum jako stranikum. Ti jsou disciplinovani, exoti na vse kaslou. Dokazu si predstavit ze druhe kolo bude Zeman kontra nejaky stranicky kandidat, pokud bude mala ucast.