Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 6.3.2012 23:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Copak,budeme privtizovat ČEZ.

Pokud chcete použít peněz soukromého subjektu,tak nechť si postavíelektrárnu svoji. a celou za své.Že to bude velmi drahá záležitost nikdonepochybuje,ještě když to budou Frantíci,tak to bude balík.Kolik takbylo za totality postaveno elektráren a kolik postavili sodruzi kapitalisti?Vládnete již 23 let.Zemi jste převzali v pořádku a bez dluhů.Již nechcemdalší miliardáře z daní pracujících.Ono se to bohatne,když stát platí a sou-kromník inkasuje.                                                               Krásný den. 

Frantíci a hrozba privatizace

v otázce energetiky dnešní a budoucí naši české země "soudruzi kapitalisti" nepřekonají moudrý a vzácný přístup k energetice našich předchůdců z dob fungování ministerstava energetiky ČSSR a ČSFR (je zločin, že ho nemáme) ani za dalších 50 let, ve srovnání s tím co bylo, to bude jenom "paběrkování", jsme daleko méně akční, nevíme co máme chtít a ve srovnání s tím co bylo, jsme mnohem více posr***ní :-((

Banky ČEZu na výstavbu nových JE nepůjčí

Viz vyjádření Vladimíra Kubečky z České spořitelny o rizicích úvěrování s velmi nejistou návratností splácení takového úvěru.http://energetika.tzb-info.cz/8332-zajimavosti-z-prazskeho-energetickeho-evropskeho-fora-2012 A nebo jak praví ekonomické studie společnosti Candole Partnershttp://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/studie-dostavba-temelina-je-z-ekonomickeho-hlediska-neobhajitelna Přičemž bude ČEZu nejspíš prd platné i případné zavedení „minimální výkupní ceny elektřiny vyrobené v jaderných elektrárnách.“(k čemuž to evidentně směřuje viz. přejmenování „Zákona o podpoře výroby elektřiny z OBNOVITELNÝCH zdrojů energie“ 180/2005 na „Zákon o PODPOROVANÝCH zdrojích energie“) Neboť jaderná loby díky Velké solární loupeži http://respekt.ihned.cz/c1-52376330-velka-solarni-loupez a následnému zavedení retroaktivní solární daně totálně znevěrohodnila jakékoliv státní záruky přesahující aktuální volební období.Viz.: http://www.czrea.org/cs/druhy-oze/fotovoltaika/falesna-nadeje-levna-elektrina-bohaty-cez A to ani nemluvě o tom, nakolik by se konečná cena dvou nových bloků JE Temelín ve skutečnosti blížila v současnosti odhadované ceně? Respektive, kolikatinásobek této cifry by to ve finále bylo??? 

Jo kluci jděte do toho.

Rizika budou 100% socializována, neb tuhle boudu nikdo na způsobenou škodu  nepojistí a výnosy budou privatizovány nejlépe co nejdál mimo dosah státu (spoluakcionáře už myslím dohodla KGB/FSB přes svého věrného agenta). Ovšem úložiště zatáhne daňový poplatník a do ceny energie se stejně jako ono pojištění nepromítne, aby byla cena energie konkurence schopná. Tak teď rychle namasírovat přes mediální agentury veřejnost a jedeeeeeem.

Možná nepotřebujeme Marťany

Je tady pěkný článek o paní Vitáskové :-)