Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 8.10.2011 20:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Teď konečně chápu, proč se rodiče tolik bouří

Myslel jsem, že sexuální výchova je k tomu, aby mladí lidé dodržovali hygienické zásady, nenakazili se nemoceni a nenechali se nezneužívat.Ale ono to v té učebnici skoro není! Většina textu je o homosexuálech, lesbách a trasvestitech!Pokládám to za naprosto skandální.

Ze života.

Ženská pospíchá šeřícím se parkem a najednou před ní exhibicionista. Rozevře montgomerák a ženská se dá do smíchu, až se kácí na strom a ukazuje si prstem na úchylova ptáka: "Tahle žížala mě má postrašit ???"

automat na kondomy

Ať umí prezervativ nandavat, to jo, ale pohlavní styk je legální až od  15 roku života. Jestli si to rozdávají dřív, jedná se o trestný čin. A argument, že se trestného činu dopouští aspoň "bezpečně" se mi nelíbí. Popravdě je to stejně šílený jako předepisování antikoncepce dívká mladším 15 let.

Otázka ovšem je, jestli je nejlepším řešením

se o tom, co píšete, s dětmi na školách při výuce nebavit a ve starých učebnicích jim to začernit (protože na nové ministerstvo školám peníze nedá). To je totiž ve skutečnosti to, oč tu běží.

Exhibicionismus

Zajímalo by mě, zda se autor článku už s nějakým exhibicionistou setkal?

odpověď:

nesetkal. rmt

Pro umanutce, kteří si myslí, že všichni myslí na to, co oni:

Frau Schneider, majitelka módního krejčovství, jde večer domů, když tu, kde se vzal, tu se vzal - stojí před ní úchyl s rozevřeným kabátem. Frau Schneider strne, nasadí si brýle, trochu se sehne, pak ukáže rukou a přísně se táže: "Toto !? Toto že má být nějaká podšívka?!?"