Vánoce

Bruselská stopka na školství aneb „I am very pesimistic!"

Ministr školství Josef Dobeš si loni po nástupu do funkce objednal dva audity, z nichž jeden si po půlroce vymohl bývalý ředitel odboru.

Z Evropské komise dorazil dopis, který hodnotí jeden z operačních programů ministerstva školství trojkou, což může vést k pozastavení toku peněz.

Co naděloval politikům Ježíšek ČEZíšek?

„Přijde mi zcela absurdní, že by si někdo společenským dárkem kupoval jakési protislužby. To musím zcela odmítnout,“ řekl k obdrženým dětským dárečkům předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Energetický gigant posílal vlivným politikům nevšední dárky. Dřevěnou železnici, GPS či mobilní telefon. 

Česko: Země, která má štávy na rozdávání

Polostátní firma ČEZ rozeslala krásně blyštivý časopis Šťáva v nákladu 2,8 milionu kusů.

Tři drobné sobotní příhody z jediného mediálního zdroje, které ukazují na fenomenální ekonomickou sílu České republiky. Veselme se!

Vylepšený kapr pro srdcaře

Kdepak nový druh s prvky lososa, jen nadsázka. Změna bude uvnitř; vědci z IKEM a Jihočeské univerzity díky zvláštním krmným směsím zvýšili poměr prospěšných látek v rybích filetech.

Český kapr obohacený o omega-3 mastné kyseliny by měl být zdravější; dokazuje to nejnovější studie z pražského IKEM a JČU

Brusel už Hitler dobyl

Evropská komise usiluje o odkřesťanštění Vánoc, přání "Veselé Vánoce" se považuje za nevhodné.

Bruselské tažení proti Vánocům

V diáři Evropské komise pro střední školy nejsou Vánoce vůbec označeny – na rozdíl od muslimských, židovských či hinduistických svátků.