Služby

Až dostanete do schránky kus plechu

Plech, který v Polsku bourá poštovní monopol. Operátor InPost lepí svou destičku právě pod nápis „Jestem eko“, čímž vzniká hrubá anekdota, protože z materiálního hlediska jde o bohapusté mrhání.

Jak dopadá státní regulace pošty, jakou schválili i čeští poslanci? Příklad z Polska, kde přechytračili státního protektora. 

Euroúčet – socialistický ráj jedna báseň

Europoslankyně Gebhardtová navrhuje vznik euroúčtu, jehož vedení by mělo být bezplatné a přečerpání limitu by nepodléhalo sankcím.

Volný trh neexistuje

Ekonomové jsou zbyteční. Ekonomická politika by měla vycházet z poznání, že naše schopnosti objektivního používání rozumu jsou omezené. 

Skupina J&T, partner Natlandu, prchá z dealu s Eltodem

Situace kolem miliardového obchodu je nepřehledná, celý prodej Eltoda se může vrátit na začátek.

Vzkaz pro cestující: Wizzairte se příště na tuto společnost!

Po zkušenosti se zrušeným letem z Barcelony lowcostového dopravce lze směle prohlásit, že péče o zákazníky je u něho pojem zcela neznámý.

Vážné varování! Na Západě se nekontrolovatelně šíří narcisismus.

Epidemie narcisismu je zdrojem dvou největších zel, jimž v současnosti čelíme – ekonomické krizi a nefunkčním mezilidským vztahům. 

Proč jsme se nestali druhým Švýcarskem

Čechům nikdy nikdo nic nesanoval. Jen stále sanují cizí dluhy a vlastní chyby.

Kohoutková voda v zahraničí? Ve většině zemí zdarma.

Web Vodarenstvi.cz zjišťoval, jaké jsou v Evropě a v USA místní zvyklosti, když požádáte v restauraci o vodu z kohoutku.

Miliardový byznys s nevěrou

Je libo pohlednici nebo suvenýr z místa, kde jste nikdy nebyli? Nebo jen sekretářku, která zahraje nepříjemné dotazy do autu? Byznys firem nabízejících skálopevné alibi kvete, pohlaví zákazníků nerozhoduje.

Záchrana manželství jako luxusní zboží? Obrat firem specializujících se na zametání stop po nevěře dosahuje 1,5 miliardy dolarů ročně.