Insolvence

Kellner s Komárkem dali nůž na krk akcionářům Sazky

Nabízejí miliardáři Karel Komárek a Petr Kellner akcionářům Sazky poslední možnost se dohodnout?

Pokud z loterijní firmy odejde Hušák, slibují jim finančníci reorganizaci a 20 procent ve firmě. Pokud neodejde, budou prosazovat konkurz.

Sazce hrozí definitivní konec – může přijít o licence na veškeré loterie

Pokud Sazka urychleně nedoplatí lednový více než stomilionový jackpot, bude muset pozastavit přijímání sázek. Jejich objem se v dubnu meziročně snížil o polovinu.

Loterijní firma neodvedla téměř 60 milionů na poplatcích státu, ministerstvo financí s ní zahájilo správní řízení o odebrání všech licencí.

Bitva o reorganizaci Sazky nebude žádná soutěž krásy

Dosavadní vzájemné napadání reorganizačních plánů je jen mediální defilé. Rozhodne ten, kdo získá nejvíc hlasů na schůzi věřitelů.

Sazka krok od spálené země. Tržby dramaticky klesly.

Pokud Sazka urychleně nedoplatí lednový více než stomilionový jackpot, bude muset pozastavit přijímání sázek. Jejich objem se v dubnu meziročně snížil o polovinu.

Aktualizováno. Vklady sázejích Sportky se v posledních týdnech snížily o 80 procent.

A proč by vlastně Sazku nemohl ovládnout stát?

Ministr financí Miroslav Kalousek se do Sazky nehrne. Nevyřešila by financování sportu státní loterie?

Politická poptávka neexistuje, finančně by to bylo náročné, stát na podobnou investici nemá... Ale vhodná chvilka by na to byla.

Insolvenční sumář Sazky: 1750 pohledávek za 32 miliard korun

Věřitelů Sazky je tolik, že soud na jejich schůzi 26. května pronajme plesový sál v Praze. O platnosti pohledávek se bude teprve rozhodovat.

Hušák posílil v Sazce

Zhoršení platební neschopnosti Sazky její šéf Aleš Hušák nezabránil.

Akcionáři loterijní firmy přihlásili osmimiliardovou pohledávku a soud zrušil zákaz nakládání s majetkem bez souhlasu insolvenčního správce.

ČSTV nerozhodl, kdo má zachraňovat Sazku. Geniální, říká Hušák.

Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil.

Valná hromada ČSTV se neshodla na odvolání Aleše Hušáka. Sportovní svazy a jednoty po vedení Sazky požadují, aby fungovala opět naplno.

Dorazí Hušáka profesionální virál?

Čtvrteční happening před vysočanským sídlem Sazky. V pátek následovala na témže místě akce s „hušákořanovskými“ stokorunami.

Před sobotní valnou hromadou ČSTV se stupňuje tlak na odvolání současného vedení svazu, které podporuje kroky šéfa Sazky Aleše Hušáka.

Objeví se mezi věřiteli Sazky i stát?

Jen pro otrlé? Sazka stále láká sázející na Super Jackpot ve Sportce. Otázka je, zda si budou mít optimisté kde si vsadit.

Sazka dluží 57 milionů na správních poplatcích. Nezaplatí-li do týdne, přihlásí je finanční úřad jako pohledávku u insolvenčního soudu.

Kellner a Komárek chtějí udržet Sazku při životě

Největší věřitelé nabídli finance na provoz. Je to zřejmě poslední šance, jak zabránit totálnímu krachu loterijní firmy.

V Sazce vyhraje ten, kdo se poblije poslední

V partii o loterijní firmu v úpadku vynesl Hušák mystifikační kartu, miliardáři Kellner a Komárek jsou o tah pozadu.

Bestsport, majitel O2 Areny, na sebe podal insolvenční návrh

Společnost Bestsport je kvůli financování areny největším dlužníkem Sazky. Vlastní ji akcionáři Sazky, která je od úterý v úpadku.

PPF oznámila, že je připravena převzít vedení Sazky a finančně ji ihned stabilizovat

Jen pro otrlé? Sazka stále láká sázející na Super Jackpot ve Sportce. Otázka je, zda si budou mít optimisté kde si vsadit.

Místopředseda představenstva Sazky Roman Ječmínek podal vlastní insolvenční návrh. Sazka i nadále láká na květnový Super Jackpot.

Hušák se připojil k insolvenčnímu návrhu na Sazku

Sazku řídil šestnáct let. Panování Aleše Hušáka se po pátečním rozhodnutí insolvenčního soudu chýlí ke konci.

Soud má rozhodnout do 15 dnů. Éra dosavadního vládce loterijní firmy se blíží ke konci. Předběžným správcem zůstal Josef Cupka.