Akce D.O.S.T.

Kdo je tady vlastně „šmejd“?

Ladislav Bátora pracoval pro ministerstvo školství postupně jako poradce, pak personální ředitel a naposledy coby zástupce vrchní ředitelky kabinetu ministra Josefa Dobeše.

Ladislav Bátora svými výroky v Parlamentních listech překročil hranici minimální politické slušnosti. Veřejnost by na to měla reagovat.

Bátorova rozlučka s médii: Kalousek je ubohý šmejd a Schwarzenberg volokůň

Tohle je zatím moje největší novinová fotka, říká Ladislav Bátora, když si prohlíží list The Prague Post, na jehož titulce se skví jeho coming-out.

Ladislav Bátora, poradce ministra školství, si exemplárně vyřídil účty se svými kritiky. Zvolil vyhrocenou formu, která do médií nepatří.

Martin Rychlík 27.11.2011

Občan Bátora: Obětní beránek multikulti hyen, nebo beran z šedých dob?

Tohle je zatím moje největší novinová fotka, říká Ladislav Bátora, když si prohlíží list The Prague Post, na jehož titulce se skví jeho coming-out.

S Ladislavem Bátorou o ušetřených 150 milionech na MŠMT, úředničině, štvanici, utajené výplatě i nové pravici. Je toho D.O.S.T.

Bátora přerušil mlčení. Ale nic tvůrčího neřekl.

Od Ladislava Bátory, obětního otloukánka a budovatele nové pravice, jsme se stále nedočkali tvůrčích myšlenek.

Uštvaný úředník Bátora končí. Hlavní dějství začíná?

Ladislav Bátora, kandidát Národní strany, se stal Dobešovým personálním ředitelem. V posledních dnech se dění kolem něj očividně zintentivnilo. TOP 09 volá po jeho hlavě.

Ladislav Bátora oznámil rezignaci z postu na ministerstvu školství. Hlavní důvod - už nechce mlčet. Určitě neřekl poslední slovo.

Dvě učebnice sexuální výchovy. Jedna vyhovuje, druhá s úchylem už ne...

Devianta v cenzurované verzi nahradily bezpohlavní fotografie: temná noční ulička a alej zasypaná listím. Zmizely i instrukce, jak se nasazuje prezervativ.

Varování ministerstva školství: Obsažené ilustrace z učebnice rodinné výchovy nejsou vhodné pro vaše patnáctileté děti z 8. tříd ZŠ.

Michal Semín: Kalousek chce vyvolat volby, dokud je Klaus prezidentem

Michal Semín je považován za hlavního ideologa konzervativního hnutí Akce D.O.S.T.

Rozhovor s klíčovou osobností Akce D.O.S.T. o Bátorovi, Klausovi, Věcech veřejných, a především o šancích konzervativní pravice.

Ondřej Liška: Tím, kdo by dostal pětku, je Dobeš. A Bátora je Klausova sonda.

Bátorou chválený spis Zkáza Slovanů je výblitkem toho nejhoršího českého antisemisimu nejhrubšího zrna, říká nesmlouvavě bývalý ministr školství Ondřej Liška, který kritizuje i počínání svého nástupce Josefa Dobeše.

Na ministerstvu školství vládne podle předsedy Strany zelených Ondřeje Lišky klientelismus po ose Dobeš–Bátora–Klaus-Klaus mladší.

Klausův budoucí politický návrat: ODS? Suverenita? D.O.S.T.? Někdo jiný?

Pokud by se vrátila ekonomická recese, vzrostlo sociální napětí a prezident Václav Klaus se ztotožnil se Suverenitou Jany Bobošíkové, tato strana by v příštích volbách 15 procent hlasů a snad i víc mohla získat.

Komentátor Petr Nováček spekuluje o „podvozcích“, které by mohly prezidenta Václav Klause po skončení funkce dopravit zpátky do politiky.

Premiér není Nebojsa. Obává se konfliktu s prezidentem natolik, že nechá padnout koalici?

Premiér Petr Nečas bude muset s přítomností Ladislava Bátory ve vysoké úřednické funcki na ministerstvu školství urychleně něco udělat, chce-li, aby jeho vláda dál fungovala.

Vláda hlasuje o zákonech bez ministrů TOP 09. Co ukončí jejich bojkot? Když se premiér vypořádá s jedním Bátorou napojeným na Hrad.

Zůstane Ladislav Bátora na ministerstvu školství?

Představitelé nevládních organizací vyzvali předsedy ODS, TOP 09 a Věcí veřejných k odvolání Bátory z funkce šéfa personálního odboru.