Jiří Zimola

Odradil Sobotka malé strany od možné spolupráce s ČSSD v krajích?

Dle šéfa sociálních demokratů voliči budou v některých regionech trestat jeho stranu za koalice s ODS. Jako by ČSSD žádné průšvihy neměla.

Tikající krajské bomby ČSSD

Na sociální demokracii se valí průšvihy několika čelních regionálních politiků. V „průšvihových“ krajích ČSSD v průzkumech dramaticky oslabila.

Zemětřesení ve stínové vládě ČSSD? Ale prdlačky.

V důležitém orgánu hlavní opoziční strany zůstali i přes avizovanou obměnu politici, kteří mají nějaký ten vroubek.

Pane Sobotko, ve vaší stínové vládě nejde jen o Ratha!

V nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce předseda ČSSD uvedl, že David Rath zmizí coby ministr zdravotnictví ze stínové vlády sociální demokracie.

V tak důležitém orgánu hlavní opoziční strany by měli sedět samí důvěryhodní politici. A to se o současné stínové vládě ČSSD říci nedá.

Ve stínové vládě ČSSD nejde jen o Ratha

V nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce předseda ČSSD uvedl, že David Rath zmizí coby ministr zdravotnictví ze stínové vlády sociální demokracie.

Poslanec zadržený kvůli podezření z korupce či legendární doktor práv Hulinský. To není dobrá vizitka Sobotkova stínového kabinetu.

Ministr Bendl po dohodě s premiérem obměnil dozorčí radu Budvaru

Šéf resortu zemědělství a předseda vlády se snaží odpolitizovat kontrolní orgán pivovarnické společnosti. 

Cinknutá jihočeská losovačka aneb Jak se hejtman Zimola mýlil

Zabavení losovacího zařízení během tendru Jihočeského kraje na opravy silnic odstartovalo odhalení 36 nestandardních „losovaček“.

Who’s ‘worthy’ of Czech Budějovický Budvar?

Czech state-owned Budějovický Budweiser brewery is illegally refusing to reveal marketing expenses says transparency pressure group

Stát by pivo vařit neměl. Kalousek přeci nemůže být sládkem.

Odpovídalo 137 vrcholných představitelů firem.

V anketě ČESKÉ POZICE se těsná většina vrcholných manažerů domnívá, že by měl být národní podnik Budějovický Budvar privatizován.

Je zakázáno vést veřejnou debatu o Budvaru?

Zamyšlení vysoce postaveného politika ODS o takzvaném českém rodinném stříbru.

Is public debate about future of Czech Budweiser forbidden?

A high-placed politician with the Civic Democrats (ODS) speaks out about rumored plans to privatize the last ‘national enterprise’

Czech regional governor demands non-privatization guarantee for Budvar

Jiří Zimola says Budějovický Budvar should remain in state hands because it is profitable

South Bohemia governor Jiří Zimola says he will call a referendum on the future of famous brewery if PM Petr Nečas fails to act

Slavné jihočeské losovačce předcházel varovný dopis pro hejtmana Zimolu

Přestože je Zimola hejtmanem, a zastupuje tak kraj navenek, může vnímat veškerou kritiku za losovačky jako nespravedlnost.

ČESKÁ POZICE získala dopis adresovaný hejtmanovi Zimolovi, jenž byl odeslán ještě před losovačkou, o niž se zajímá policie.

Kůrovci zatrhnout tipec! A Hnutí Duha taky!

Policie se nemazlí s demonstranty, Stráský s lesem. Zelená Šumava v jeho režii budou pařezy a pařezy na troskách národního parku.

Půjde-li to tak dál, budou školní děti povinně chodit do lesů zamačkávat kůrovce, jako museli jejich dědové chodit sbírat brouka mandelinku.

Kalamita tisíciletí: Šumavská fabrika na dřevo

Jan Stráský a Tomáš Chalupa – nesourodá dvojice, která rozhoduje o budoucnosti Šumavy.

Jan Stráský přiznává, že podcenil odbornou stránku vedení národního parku. Stěžuje si na nepřátelskou atmosféru a nemůže získat odborníky.