Aleš Hušák

Sazka krok od spálené země. Tržby dramaticky klesly.

Pokud Sazka urychleně nedoplatí lednový více než stomilionový jackpot, bude muset pozastavit přijímání sázek. Jejich objem se v dubnu meziročně snížil o polovinu.

Aktualizováno. Vklady sázejích Sportky se v posledních týdnech snížily o 80 procent.

A proč by vlastně Sazku nemohl ovládnout stát?

Ministr financí Miroslav Kalousek se do Sazky nehrne. Nevyřešila by financování sportu státní loterie?

Politická poptávka neexistuje, finančně by to bylo náročné, stát na podobnou investici nemá... Ale vhodná chvilka by na to byla.

Insolvenční sumář Sazky: 1750 pohledávek za 32 miliard korun

Věřitelů Sazky je tolik, že soud na jejich schůzi 26. května pronajme plesový sál v Praze. O platnosti pohledávek se bude teprve rozhodovat.

Hušák posílil v Sazce

Zhoršení platební neschopnosti Sazky její šéf Aleš Hušák nezabránil.

Akcionáři loterijní firmy přihlásili osmimiliardovou pohledávku a soud zrušil zákaz nakládání s majetkem bez souhlasu insolvenčního správce.

Sazka boss offers ‘dummies’ reward

The hanging dummies were accompanied by the slogan ‘Hušák + Kořan = gravediggers of sport.’

Lottery firm’s head Aleš Hušák offers Kč 200,000 for info on who hung him in effigy, meanwhile jackpot winners must wait

ČSTV nerozhodl, kdo má zachraňovat Sazku. Geniální, říká Hušák.

Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil.

Valná hromada ČSTV se neshodla na odvolání Aleše Hušáka. Sportovní svazy a jednoty po vedení Sazky požadují, aby fungovala opět naplno.

Kellner a Komárek chtějí udržet Sazku při životě

Největší věřitelé nabídli finance na provoz. Je to zřejmě poslední šance, jak zabránit totálnímu krachu loterijní firmy.

V Sazce vyhraje ten, kdo se poblije poslední

V partii o loterijní firmu v úpadku vynesl Hušák mystifikační kartu, miliardáři Kellner a Komárek jsou o tah pozadu.

Bestsport, majitel O2 Areny, na sebe podal insolvenční návrh

Společnost Bestsport je kvůli financování areny největším dlužníkem Sazky. Vlastní ji akcionáři Sazky, která je od úterý v úpadku.

PPF oznámila, že je připravena převzít vedení Sazky a finančně ji ihned stabilizovat

Jen pro otrlé? Sazka stále láká sázející na Super Jackpot ve Sportce. Otázka je, zda si budou mít optimisté kde si vsadit.

Místopředseda představenstva Sazky Roman Ječmínek podal vlastní insolvenční návrh. Sazka i nadále láká na květnový Super Jackpot.

Hušák se připojil k insolvenčnímu návrhu na Sazku

Sazku řídil šestnáct let. Panování Aleše Hušáka se po pátečním rozhodnutí insolvenčního soudu chýlí ke konci.

Soud má rozhodnout do 15 dnů. Éra dosavadního vládce loterijní firmy se blíží ke konci. Předběžným správcem zůstal Josef Cupka.

Sazka je v úpadku

Soud rozhodl. Insolvenčním správcem je Josef Cupka, schůzi věřitelů soudce svolal na 26. května. Aleš Hušák podá vlastní návrh na reorganizaci.

Zadržované výhry mohou Sazku připravit o licenci

Ministerstvo financí zahájilo s firmou správní řízení kvůli neplnění podmínek pro provozování loterií. Může trvat až půl roku.

Hušák chce Sazku reorganizovat sám

S podáním vlastního insolvenčního návrhu generální ředitel loterijní firmy počká, až jestli soud schválí přijetí úvěru od společnosti Gladiolus.

Sazka: Hušák se smiřuje s insolvencí

Aleš Hušák se má dle představenstva Sazky připojit k insolvenčnímu návrhu Romana Ječmínka. V pátek jde na výslech k soudu.

David Kasl 22.3.2011