Aleš Řebíček

Ex-minister takes control of Slavia FC

Aleš Řebíček.

Slavia Prague football club, recognized as the oldest in the Czech Republic, has a new majority owner – former minister Aleš Řebíček

Tom Jones 3.8.2011

Natland, Sisák, Hrdlička, Janoušek? Spojení prý neexistuje!

Na trhu jsme deset let, brání se v rozhovoru pro MF Dnes spekulacím o lidech v pozadí firmy hlavní akcionář Natlandu Tomáš Raška.

David Kasl 19.7.2011

Sekera na ŘSD za 29 miliard korun je prý konečná

Ředitelství silnic a dálnic se dohaduje se stavebními firmami o odložení závazků do budoucna.

ENIC to pursue Slavia Prague ‘fraudsters’ despite club stake sale

ENIC director Matthew Collecott says despite everything, the British company would be pleased to help the Czech team Slavia regain its footing

Sports company ENIC says it will continue legal proceedings against the Czechs who kicked it out of Slavia Prague football club

Natland says battle with ENIC over Slavia ends

Slavia fans have reason celebrate now that an ownership dispute seems to be settled

Natland Group says it has solved all legal disputes with British sports investor ENIC over top Czech football club Slavia Prague

Spory o vlastnictví Slavie skončily

V pražském Edenu je horko. Fotbalová Slavia bojuje v nejvyšší soutěži o přežití a mění majitele.

Natland uhradil závazky klubu vůči společnosti ENIC a odkoupil její akcie. Drží 70 procent klubu, 30 má exministr dopravy Aleš Řebíček.

David Kasl 15.6.2011

Natland: Koupili jsme 51 procent akcií Slavie. ENIC: Máme 99 procent klubu!

Ředitel firmy ENIC Matthew Collecott při tiskové konferenci v Praze, jež se konala ještě před tím, než byl tento investor ze Slavie vymanévrován. Collecott říká, že je připraven zahájit proti českému státu mezinárodní arbitráž.

Investiční skupina Natland Group věří, že stmelí akcionářskou strukturu Slavie. Rozhodne výsledek jednání s britskou společností ENIC.

ENIC says Slavia ownership, debt claims a ‘sham’

ENIC director Matthew Collecott, seen here at a Prague news conference before the footbal investor was booted out of Slavia, says he is even prepared to launch international arbitration proceedings agianst the Czech state

The director of British sports company ENIC rubbishes claims that Slavia football club has new owners and has settled its debts

Exministr dopravy Řebíček vlastní 33 procent Slavie

Aleš Řebíček.

Aleš Řebíček ČESKÉ POZICI potvrdil, že ve fotbalovém klubu drží třetinu akcií. Kromě něho vlastní 50,8 procenta akcií Natland a 16 ENIC.

David Kasl 25.5.2011

Ex-Transport Minister Řebíček owns third of Slavia

Aleš Řebíček.

Aleš Řebíček has confirmed to Czech Position he holds a one-third stake in the club; Natland holds 50.9 percent and ENIC 16 percent.

David Kasl 24.5.2011

Viamont vzkazuje: ničit přírodu je levná zábava

Firmě hrozila milionová pokuta za ohrožení chráněných druhů rostlin na golfovém hřišti v Cínovci. Nakonec se smrskla na 50 tisíc.

Soudný den Slavie: Natland půjčí na výplaty. Viamont je mimo hru. Kotel šílí.

Fanouškům Slavie došla trpělivost. I kdyby měla Slavia v dnešním pohárovém utkání se Sigmou Olomouc  kontumovat, jsou připraveni obsadit plochu hřiště a počkat si na vysvětlení nepřehledné situace kolem svého klubu. Ve svém prohlášení neváhají vyzývat k

Před dnešním zápasem s Olomoucí hráči dostali zálohy na výplaty. Dnešek navíc není dnem, kdy se musí definitivně rozhodnout o licenci.

Proč nemá známá firma z Monte Argentaria ani IČO ani DIČ?

Mirek Topolánek na terase slavné vily v Monte Argentariu.

Mirek Topolánek nazval Věci veřejné sektou byznysmenů, kteří vstupují do politiky s podnikatelským záměrem. Dobře ví, o čem mluví.

Proč Bártovi překáží drážní inspekce

Nedostatečný rozhled byl jednou z příčin, že pod koly vlaku na přejezdu v Králíkách loni v květnu skončil cyklista i se svým kolem.

Drážní inspektoři nejenže odhalovali chyby správců kolejí, ale upozorňovali i na to, že je nikdo neodstraňuje. Teď jim hrozí vyhazov.