Pavel Bém

ODS čeká krvavý souboj s „politickými podnikateli“ kolem Klause

Občanští demokraté mají šanci se při sestavování kandidátek pro předčasné volby skutečně očistit. Proti stojí silní lobbisté.

Jakub Kalenský 30.8.2013

Pátá kolona kašpárků v ODS

Členové ODS Pavel Bém (vlevo) a Petr Štěpánek.

Klausův fanoušek Petr Štěpánek hodlá dál poctivě pracovat na destrukci občanských demokratů.

Klaus: Jedeme dál! Ale až po volbách.

Bývalý prezident Václav Klaus v předčasných volbách kandidovat nehodlá, osud pravice, ale ani ODS ho však nenechává klidným.

Dopis v kauze pražských tramvají: Škodovka se svlékat nehodlá

ČESKÁ POZICE má k dispozici dokument, v němž Škoda Transportation apeluje na šéfa pražského DP, aby nezveřejňoval „tramvajovou“ smlouvu.

Když Bém zase stříká hněvem

Vzkaz připravila skupina podepsaná větou: „Produced by fakof ods and cssd in cooperation with jejkokote mankote o.s.“Praha, 2013.

Bývalý korunní princ pravice i přes dovednou konstrukci své parlamentní řeči působí jako do rohu zahnaná šelma zvláštního ražení.

Martin Rychlík 15.8.2013

Pražské tramvaje za miliardy: pekárna na pasažéry

V Lotyšsku, Maďarsku nebo Turecku si politici klimatizace do tramvají od Škodovky vyjednali. Praha to bohužel nedokázala.

Nastávající ministr kultury Jiří Balvín: Od Karolíny Peake důvěru nechci

Jeden z prvních, kdo kývl na místo ve vládě Jiřího Rusnoka, byl známý Romana Janouška a bývalý šéf České televize Jiří Balvín.

Tabulko, otřes se! Čeští korupčníci jdou cestou technologické devoluce.

Dětská hračka, a také nepostradatelný pomocník pro bezpečné smlouvání úplatku.

Podle informací ČESKÉ POZICE se v Česku rozvíjí zajímavá forma žádosti o úplatek, která staví na hlavu technologický vývoj.

Policejní razie proti politikům a kmotrům. Kdy padne vláda?

13. červen 2013 se zapíše do dějin ČR. Jako odhalení dosud nejvýznamnějších politicko-byznysových kauz, nebo jako největší policejní blamáž.

Konečně! Policie se pustila do šetření dvou úctyhodných „rodin“.

Razie nemířila primárně na politiky a úředníky, nýbrž na hlavy organizovaných struktur – tedy na Romana Janouška a Iva Rittiga.

Ondřej Koutník 14.6.2013

Pavel Bém dělá z Romana Janouška Miladu Horákovou

Ne, nejde o vtip. Bývalý pražský primátor skutečně přirovnal „politického podnikatele“ Janouška k obětem procesů z 50. let.

Povodňové podpásovky pražské ODS

Občanští demokraté to s politickým bojem proti zastupujícímu primátoru Tomáši Hudečkovi přehánějí. Některé jejich výtky jsou nechutné.

Jakub Kalenský 5.6.2013

Povodně v Praze: Zrovna když je město bez vlády

Pověřený pražský primátor Tomáš Hudeček.

Veškerá zodpovědnost za řešení přírodní katastrofy v Praze padá na tamní TOP 09. Stačí sebemenší zaváhání a straně nateče velká voda do bot.

Ovlivní pád pražské koalice volební kandidátky ODS?

Exprimátor Bohuslav Svoboda i jeho podporovatel, premiér Petr Nečas, vstupují do politických bojů v supervolebním roce 2014 značně oslabeni.

Éra primátora Svobody skončila. Klíčové problémy zůstaly nevyřešeny.

TOP 09 bude „tančit“ na tenkém ledě. Plánuje spolupráci s pražskou ČSSD, jejíž politiky nedávno v opozici tvrdě kritizovala.